XS
SM
MD
LG

13.01.2017 20:14 BSS

Streličarstvo: Luka Popović, borac protiv sajber terorizma iz Košutnjaka

BEOGRAD, 13. januar (info centar).- Najbolji srpski streličar Luka Popović, pred novu takmičarsku sezonu promenio je klub! Posle deset godina u majici “Elit arčerija” prešao je u Košutnjak, poletni mladi klub koji uspešno živi i radi na terenu u rasadniku “Srbija šuma” u Košutnjaku. Uz izuzetne uspehe na sportskom planu, Luka Popović je položio u roku sve ispite i prijavio master rad na...

13.01.2017 20:05 Vojkan Andrejić

Rastavac preuzeo komandu

Radnički je danas i zvanično počeo pripreme za drugi deo sezone. Šef stručnog štaba Milan Rastavac, u pratnji svojih saradnika, najpre je pozdravio fudbalere u svlačionici, poželeo im da budu dobrog zdravlja i raspoloženja, a onda im predočio obaveze koje ih očekuju u periodu do nastavka prvenstva. Nakon kraćeg sastanka, održan je i trening na pomoćnom terenu Čaira. Prvi put...

13.01.2017 15:28 Administrator

Budimpešta generalna proba za Zagreb

Prvotimci Partizana danas u Budimpešti završavaju poslednje pripreme pred nastavak sezone. Četiri sparinga sa ekipom Ferencvaroša su za crno-bele bili generalna proba pred duel sa Mladošću u Zagrebu u derbiju osmog kola Regionalne lige (subota, 19.15, TV Arena). – Sparinzi sa vrlo dobrim sastavom Ferencvaroša su nam dosta koristili u ovom trenutku. Kako zbog toga što na Banjici zbog...

13.01.2017 14:31 Živko Radivojević

2016. godina uspešna za Boćarski klub Dalmatinac iz Rume

Protekla, 2016. godina, u analima Boćarskog kluba Dalmatinac, biće upisana „krupnim slovima“. - Naš klub ove godine slavi vredan jubilej: 30 godina postojanja – kaže Rade Klajić, osnivač i predsednik BK Dalmatinac – Dok ne pređemo na analizu 2016. godine, da se malo vratimo u nazad, na 1997. godinu kada smo osvojili Kup Srbije, i u finalu Kupa Jugoslavije igrali smo protiv Vala iz Herceg...

13.01.2017 13:31 fkvozdovac.rs

Vredni Zmajevi

Trenira se na “krovu” punom parom. Iako je prva nedelja još uvek u toku, izabranici Ilije Stolice, šefa stručnog štaba Voždovca su sve agilniji. “Prate nas dobro raspoloženje i odlična atmosfera na početku priprema, što nam daje motiv da još bolje radimo. Kraj jesenjeg dela je dosta toga rekao o nama. Dobre igre i rezultate moramo preneti i na proleće. Znamo da je prva faza priprema...

13.01.2017 12:19 TopSport

KMF Jastrebac počeo sa pripremama

Radna atmosfera u sportskoj hali “čika Duško Jovanović” u Blacu, polako se zagrevaju motori za start prolećnog dela. Vidimo neka stara-nova lica, neka potpuno nova. Vredno rade futsaleri najvećeg iznenađenja Prve futsal lige Srbije. Trče, a na čelu grupe Nenad Veljković, poznatiji kao Kempes, čovek o kome ne treba mnogo pričati, naročito onima koji prate futsal. Pored njega vidimo i igrača u...

13.01.2017 11:32 Živko Radivojević

Utvrđen kalendar takmičenja Boćarskog saveza Srbije

Na poslednoj sednici Upravnog odbora Boćarskog saveza Srbije utvrđen je kalendar domaćih i međunarodnih takmičenja za 2017. godinu. Jedinstvena Prva liga startuje 23. aprila. Posle 11. kola, 2. jula, sledi letnja pauza, a prvenstvo se nastavlja 12. kolom 3. septembra. Poslednje, 14. kolo, na programu je 17. septembra. Kaleldar takmičenja Druge lige – Jug: prvo kolo 23. aprila; 11. kolo 2....

13.01.2017 00:53 Vojkan Andrejić

Radnički doveo Anida Travančića

Radnički je od večeras jači za jednog od najtalentovanijih igrača, koji je ove jeseni igrao u Superligi. Ugovor na dve i po godine sa našim klubom potpisao je Anid Travančić (23), dosadašnji ofanzivni vezni fudbaler Novog Pazara. Foto: srpskacafe.com Travančić je reprezentativac Bosne i Hercegovine, za koju je igrao u svim mlađim selekcijama. Rođen je u Tešnju 7. septembra 1993....