XS
SM
MD
LG
8.kolo
Rezultati
06.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Čekmin
Čekmin
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
06.10.2021 15:00
Čekmin
1 : 0
Moravac Orion
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
06.10.2021 15:00
Plantaža
1 : 1
Svetlost
Jablanica
Medveđa
5 : 4
Žitorađa
Žitorađa
06.10.2021 15:00
Jablanica
5 : 4
Žitorađa
Radan
Lebane
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
06.10.2021 15:00
Radan
1 : 2
OFK Topličanin
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
06.10.2021 15:00
Nebeski Andjeli
2 : 2
Jedinstvo
Trnovac
Trnovac
0 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
06.10.2021 15:00
Trnovac
0 : 0
SFK Morava
U ovom kolu slobodni su timovi: Pusta Reka , OFK Alakince
06.10.2021 17:13 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Jablanica 7 4 3 0 15
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 6 4 2 0 14
3 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 7 3 4 0 13
4 Prelazi u ligu višeg ranga Žitorađa 7 4 1 2 13
5 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 6 3 2 1 11
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 7 3 1 3 10
7 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 6 2 2 2 8
8 Prelazi u ligu višeg ranga Čekmin 8 2 2 4 8
9 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 8 2 3 3 8
10 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 7 3 2 2 7
11 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 7 1 4 2 7
12 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 7 0 4 3 4
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad OFK Alakince 6 0 3 3 3
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion 7 0 1 6 1

9.kolo
Sledeće kolo
09/10.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
09.10.2021 15:00
SFK Morava
2 : 1
Pusta Reka
Jedinstvo
Gornje Stopanje
8 : 5
Trnovac
Trnovac
10.10.2021 15:00
Jedinstvo
8 : 5
Trnovac
OFK Alakince
Alakince
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
10.10.2021 15:00
OFK Alakince
1 : 1
Nebeski Andjeli
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Radan
Lebane
10.10.2021 15:00
Žitorađa
3 : 0
Radan
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 0
Jablanica
Medveđa
10.10.2021 15:00
Svetlost
4 : 0
Jablanica
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
10.10.2021 15:00
Moravac Orion
1 : 2
Plantaža
U ovom kolu slobodni su timovi: OFK Topličanin , Čekmin

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.