XS
SM
MD
LG
7.kolo
Rezultati
02/03.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Trnovac
Trnovac
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
03.10.2021 15:00
Trnovac
1 : 1
Pusta Reka
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
02.10.2021 15:00
SFK Morava
1 : 0
Nebeski Andjeli
OFK Alakince
Alakince
1 : 4
Radan
Lebane
03.10.2021 15:00
OFK Alakince
1 : 4
Radan
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 0
Jablanica
Medveđa
03.10.2021 15:00
OFK Topličanin
0 : 0
Jablanica
Žitorađa
Žitorađa
0 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
03.10.2021 15:00
Žitorađa
0 : 1
Plantaža
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 1
Čekmin
Čekmin
03.10.2021 15:00
Svetlost
3 : 1
Čekmin
U ovom kolu slobodni su timovi: Jedinstvo , Moravac Orion
03.10.2021 17:08 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Jedinstvo 5 4 1 0 13
2 Prelazi u ligu višeg ranga Žitorađa 6 4 1 1 13
3 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 6 3 3 0 12
4 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 6 3 3 0 12
5 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 5 3 1 1 10
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 6 3 1 2 10
7 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 6 2 2 2 8
8 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 7 2 2 3 7
9 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 6 1 3 2 6
10 Prelazi u ligu višeg ranga Čekmin 7 1 2 4 5
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 6 2 2 2 4
12 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 6 0 3 3 3
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad OFK Alakince 6 0 3 3 3
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion 6 0 1 5 1

8.kolo
Sledeće kolo
06.10.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Čekmin
Čekmin
1 : 0
Moravac Orion
Mrštane
06.10.2021 15:00
Čekmin
1 : 0
Moravac Orion
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
06.10.2021 15:00
Plantaža
1 : 1
Svetlost
Jablanica
Medveđa
5 : 4
Žitorađa
Žitorađa
06.10.2021 15:00
Jablanica
5 : 4
Žitorađa
Radan
Lebane
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
06.10.2021 15:00
Radan
1 : 2
OFK Topličanin
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
06.10.2021 15:00
Nebeski Andjeli
2 : 2
Jedinstvo
Trnovac
Trnovac
0 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
06.10.2021 15:00
Trnovac
0 : 0
SFK Morava
U ovom kolu slobodni su timovi: Pusta Reka , OFK Alakince

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.