XS
SM
MD
LG
5.kolo
Rezultati
18/19.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 2
Pusta Reka
Bojnik
18.09.2021 16:00
Nebeski Andjeli
1 : 2
Pusta Reka
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 0
Radan
Lebane
18.09.2021 16:00
SFK Morava
2 : 0
Radan
Jedinstvo
Gornje Stopanje
3 : 3
Jablanica
Medveđa
19.09.2021 16:00
Jedinstvo
3 : 3
Jablanica
OFK Alakince
Alakince
2 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
18.09.2021 16:00
OFK Alakince
2 : 2
Plantaža
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 2
Čekmin
Čekmin
19.09.2021 16:00
OFK Topličanin
2 : 2
Čekmin
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 0
Moravac Orion
Mrštane
19.09.2021 16:00
Svetlost
4 : 0
Moravac Orion
U ovom kolu slobodni su timovi: Trnovac , Žitorađa
19.09.2021 18:03 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Žitorađa 4 3 1 0 10
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 4 3 1 0 10
3 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 5 2 3 0 9
4 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 4 2 2 0 8
5 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 4 2 1 1 7
6 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 4 2 1 1 7
7 Prelazi u ligu višeg ranga Čekmin 5 1 2 2 5
8 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 4 1 1 2 4
9 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 5 1 2 2 4
10 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 4 1 1 2 4
11 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Alakince 4 0 3 1 3
12 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 4 0 2 2 2
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad Moravac Orion 5 0 1 4 1
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok OFK Topličanin (-4) 4 1 1 2 0

6.kolo
Sledeće kolo
25/26.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
4 : 2
Moravac Orion
Mrštane
29.09.2021 15:30
Pusta Reka
4 : 2
Moravac Orion
Čekmin
Čekmin
0 : 1
Žitorađa
Žitorađa
26.09.2021 15:30
Čekmin
0 : 1
Žitorađa
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 3
OFK Topličanin
Prokuplje
26.09.2021 15:30
Plantaža
1 : 3
OFK Topličanin
Jablanica
Medveđa
3 : 1
OFK Alakince
Alakince
26.09.2021 15:30
Jablanica
3 : 1
OFK Alakince
Radan
Lebane
2 : 5
Jedinstvo
Gornje Stopanje
26.09.2021 15:30
Radan
2 : 5
Jedinstvo
Nebeski Andjeli
Vranje
2 : 2
Trnovac
Trnovac
26.09.2021 15:30
Nebeski Andjeli
2 : 2
Trnovac
U ovom kolu slobodni su timovi: Svetlost , SFK Morava

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.