XS
SM
MD
LG
29.kolo
Rezultati
28/29.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Jablanica
Medveđa
1 : 6
Pusta Reka
Bojnik
29.05.2022 17:30
Jablanica
1 : 6
Pusta Reka
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 0
Radan
Lebane
29.05.2022 17:30
Plantaža
1 : 0
Radan
Moravac Orion
Mrštane
4 : 8
Trnovac
Trnovac
29.05.2022 17:30
Moravac Orion
4 : 8
Trnovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 3
SFK Morava
Vladičin Han
29.05.2022 17:30
Svetlost
3 : 3
SFK Morava
Žitorađa
Žitorađa
5 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
29.05.2022 17:30
Žitorađa
5 : 2
Jedinstvo
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 1
OFK Alakince
Alakince
29.05.2022 17:30
OFK Topličanin
3 : 1
OFK Alakince
U ovom kolu slobodni su timovi: Čekmin , Nebeski Andjeli
29.05.2022 19:24 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok OFK Topličanin (-4) 25 19 3 3 56
2 Prelazi u ligu višeg ranga Žitorađa 25 16 4 5 52
3 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 25 13 3 9 42
4 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 25 12 6 7 42
5 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 25 11 6 8 39
6 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 25 11 4 10 37
7 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 26 10 6 10 36
8 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 25 10 5 10 35
9 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 25 9 8 8 35
10 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 25 9 4 12 31
11 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 26 8 7 11 30
12 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Alakince 25 7 7 11 28
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad Čekmin 25 7 4 14 25
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion (-1) 25 0 1 24 0

30.kolo
Sledeće kolo
04/05.06.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
05.06.2022 17:30
Pusta Reka
2 : 0
OFK Topličanin
OFK Alakince
Alakince
5 : 3
Žitorađa
Žitorađa
05.06.2022 17:30
OFK Alakince
5 : 3
Žitorađa
Jedinstvo
Gornje Stopanje
5 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
05.06.2022 17:30
Jedinstvo
5 : 3
Svetlost
SFK Morava
Vladičin Han
7 : 2
Moravac Orion
Mrštane
05.06.2022 17:30
SFK Morava
7 : 2
Moravac Orion
Nebeski Andjeli
Vranje
3 : 2
Čekmin
Čekmin
05.06.2022 17:30
Nebeski Andjeli
3 : 2
Čekmin
Radan
Lebane
2 : 0
Jablanica
Medveđa
05.06.2022 17:30
Radan
2 : 0
Jablanica
U ovom kolu slobodni su timovi: Trnovac , Plantaža

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.