XS
SM
MD
LG
27.kolo
Rezultati
18.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
18.05.2022 17:00
Plantaža
2 : 1
Pusta Reka
Čekmin
Čekmin
5 : 0
Jablanica
Medveđa
18.05.2022 17:00
Čekmin
5 : 0
Jablanica
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
18.05.2022 17:00
Svetlost
1 : 2
Nebeski Andjeli
Žitorađa
Žitorađa
4 : 1
Trnovac
Trnovac
17.05.2022 17:00
Žitorađa
4 : 1
Trnovac
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
18.05.2022 17:00
OFK Topličanin
5 : 0
SFK Morava
OFK Alakince
Alakince
3 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
18.05.2022 17:00
OFK Alakince
3 : 2
Jedinstvo
U ovom kolu slobodni su timovi: Radan , Moravac Orion
18.05.2022 19:16 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok OFK Topličanin (-4) 23 17 3 3 50
2 Prelazi u ligu višeg ranga Žitorađa 23 15 4 4 49
3 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 23 12 3 8 39
4 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 23 11 5 7 38
5 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 23 11 5 7 38
6 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 23 10 4 9 34
7 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 23 9 5 9 32
8 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 24 8 8 8 32
9 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 23 9 4 10 31
10 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 24 8 6 10 30
11 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 24 7 7 10 27
12 Prelazi u ligu višeg ranga Čekmin 24 7 4 13 25
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad OFK Alakince 23 6 7 10 25
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion (-1) 23 0 1 22 0

28.kolo
Sledeće kolo
21/22.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
0 : 2
OFK Alakince
Alakince
21.05.2022 17:00
Pusta Reka
0 : 2
OFK Alakince
Jedinstvo
Gornje Stopanje
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
22.05.2022 17:00
Jedinstvo
1 : 2
OFK Topličanin
SFK Morava
Vladičin Han
4 : 1
Žitorađa
Žitorađa
21.05.2022 17:00
SFK Morava
4 : 1
Žitorađa
Trnovac
Trnovac
3 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
22.05.2022 17:00
Trnovac
3 : 1
Svetlost
Nebeski Andjeli
Vranje
6 : 0
Moravac Orion
Mrštane
21.05.2022 17:00
Nebeski Andjeli
6 : 0
Moravac Orion
Radan
Lebane
8 : 1
Čekmin
Čekmin
22.05.2022 17:00
Radan
8 : 1
Čekmin
Jablanica
Medveđa
1 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
22.05.2022 17:00
Jablanica
1 : 0
Plantaža

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.