XS
SM
MD
LG
23.kolo
Rezultati
23/24.04.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Moravac Orion
Mrštane
1 : 5
Čekmin
Čekmin
23.04.2022 13:00
Moravac Orion
1 : 5
Čekmin
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
23.04.2022 16:30
Svetlost
0 : 2
Plantaža
Žitorađa
Žitorađa
4 : 1
Jablanica
Medveđa
23.04.2022 16:30
Žitorađa
4 : 1
Jablanica
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Radan
Lebane
23.04.2022 16:30
OFK Topličanin
2 : 0
Radan
Jedinstvo
Gornje Stopanje
0 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
23.04.2022 16:30
Jedinstvo
0 : 1
Nebeski Andjeli
SFK Morava
Vladičin Han
3 : 0
Trnovac
Trnovac
23.04.2022 16:30
SFK Morava
3 : 0
Trnovac
U ovom kolu slobodni su timovi: Pusta Reka , OFK Alakince
23.04.2022 18:31 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Žitorađa 20 13 4 3 43
2 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 20 14 3 3 41
3 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 20 10 5 5 35
4 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 19 10 5 4 35
5 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 19 10 3 6 33
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 20 8 5 7 29
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 19 8 4 7 28
8 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 20 8 4 8 28
9 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 20 7 6 7 27
10 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 20 5 8 7 23
11 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 21 5 6 10 20
12 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Alakince 19 4 7 8 19
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad Čekmin 21 5 3 13 18
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion (-1) 20 0 1 19 0

24.kolo
Sledeće kolo
30.04/01.05.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
2 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
30.04.2022 16:30
Pusta Reka
2 : 1
SFK Morava
Trnovac
Trnovac
5 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
01.05.2022 16:30
Trnovac
5 : 2
Jedinstvo
Nebeski Andjeli
Vranje
5 : 0
OFK Alakince
Alakince
30.04.2022 11:00
Nebeski Andjeli
5 : 0
OFK Alakince
Radan
Lebane
0 : 2
Žitorađa
Žitorađa
01.05.2022 16:30
Radan
0 : 2
Žitorađa
Jablanica
Medveđa
2 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
30.04.2022 16:30
Jablanica
2 : 0
Svetlost
Plantaža
Donje Stopanje
6 : 1
Moravac Orion
Mrštane
30.04.2022 16:30
Plantaža
6 : 1
Moravac Orion
U ovom kolu slobodni su timovi: OFK Topličanin , Čekmin

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.