XS
SM
MD
LG
2.kolo
Rezultati
28/29.08.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
0 : 2
Žitorađa
Žitorađa
28.08.2021 16:30
Pusta Reka
0 : 2
Žitorađa
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
29.08.2021 16:30
Svetlost
3 : 0
OFK Topličanin
Moravac Orion
Mrštane
3 : 3
OFK Alakince
Alakince
29.08.2021 16:30
Moravac Orion
3 : 3
OFK Alakince
Čekmin
Čekmin
1 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
29.08.2021 16:30
Čekmin
1 : 1
SFK Morava
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Trnovac
Trnovac
29.08.2021 16:30
Plantaža
2 : 1
Trnovac
Jablanica
Medveđa
1 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
29.08.2021 16:30
Jablanica
1 : 0
Nebeski Andjeli
U ovom kolu slobodni su timovi: Jedinstvo , Radan
30.08.2021 08:32 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Žitorađa 2 2 0 0 6
2 Prelazi u ligu višeg ranga Svetlost 2 1 1 0 4
3 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža 2 1 1 0 4
4 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 1 1 0 0 3
5 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 1 1 0 0 3
6 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 2 1 0 1 3
7 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 1 1 0 0 3
8 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Alakince 2 0 2 0 2
9 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 1 0 1 0 1
10 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 2 0 1 1 1
11 Prelazi u ligu višeg ranga Čekmin 2 0 1 1 1
12 Prelazi u ligu višeg ranga Moravac Orion 2 0 1 1 1
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad Pusta Reka 2 0 0 2 0
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok OFK Topličanin (-4) 2 0 0 2 -4

3.kolo
Sledeće kolo
04/05.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Nebeski Andjeli
Vranje
3 : 3
Radan
Lebane
04.09.2021 16:30
Nebeski Andjeli
3 : 3
Radan
Trnovac
Trnovac
1 : 1
Jablanica
Medveđa
05.09.2021 16:30
Trnovac
1 : 1
Jablanica
SFK Morava
Vladičin Han
3 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
04.09.2021 16:30
SFK Morava
3 : 2
Plantaža
Jedinstvo
Gornje Stopanje
6 : 3
Čekmin
Čekmin
05.09.2021 16:30
Jedinstvo
6 : 3
Čekmin
OFK Topličanin
Prokuplje
4 : 0
Moravac Orion
Mrštane
05.09.2021 16:30
OFK Topličanin
4 : 0
Moravac Orion
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
05.09.2021 16:30
Žitorađa
1 : 1
Svetlost
U ovom kolu slobodni su timovi: Pusta Reka , OFK Alakince

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.