XS
SM
MD
LG
16.kolo
Rezultati
12/13.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Radan
Lebane
12.03.2022 14:00
Pusta Reka
2 : 0
Radan
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
13.03.2022 14:00
Plantaža
1 : 1
Nebeski Andjeli
Čekmin
Čekmin
1 : 2
Trnovac
Trnovac
13.03.2022 14:00
Čekmin
1 : 2
Trnovac
Moravac Orion
Mrštane
0 : 4
Jedinstvo
Gornje Stopanje
13.03.2022 14:00
Moravac Orion
0 : 4
Jedinstvo
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 0
OFK Alakince
Alakince
13.03.2022 14:00
Svetlost
2 : 0
OFK Alakince
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
12.03.2022 14:00
Žitorađa
2 : 1
OFK Topličanin
U ovom kolu slobodni su timovi: Jablanica , SFK Morava
23.03.2022 15:53 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Svetlost 14 9 4 1 31
2 Prelazi u ligu višeg ranga Žitorađa 14 8 3 3 27
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 14 7 4 3 25
4 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 13 7 4 2 25
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 14 8 3 3 23
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 14 7 1 6 22
7 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 13 6 3 4 21
8 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 14 6 2 6 20
9 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 14 4 5 5 17
10 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 14 3 7 4 16
11 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 14 3 5 6 13
12 Prelazi u ligu višeg ranga Čekmin 14 3 2 9 11
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad OFK Alakince 14 1 6 7 9
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion 14 0 1 13 1

17.kolo
Sledeće kolo
19/20.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Žitorađa
Žitorađa
0 : 0
Pusta Reka
Bojnik
20.03.2022 15:00
Žitorađa
0 : 0
Pusta Reka
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
19.03.2022 15:00
OFK Topličanin
2 : 0
Svetlost
OFK Alakince
Alakince
9 : 0
Moravac Orion
Mrštane
20.03.2022 15:00
OFK Alakince
9 : 0
Moravac Orion
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 0
Čekmin
Čekmin
19.03.2022 15:00
SFK Morava
2 : 0
Čekmin
Trnovac
Trnovac
2 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
20.03.2022 15:00
Trnovac
2 : 0
Plantaža
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 0
Jablanica
Medveđa
19.03.2022 15:00
Nebeski Andjeli
1 : 0
Jablanica
U ovom kolu slobodni su timovi: Jedinstvo , Radan

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.