XS
SM
MD
LG
15.kolo
Rezultati
20/21.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
20.11.2021 13:00
OFK Topličanin
2 : 0
Pusta Reka
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
OFK Alakince
Alakince
21.11.2021 13:00
Žitorađa
2 : 0
OFK Alakince
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
20.11.2021 13:00
Svetlost
3 : 2
Jedinstvo
Moravac Orion
Mrštane
1 : 3
SFK Morava
Vladičin Han
21.11.2021 13:00
Moravac Orion
1 : 3
SFK Morava
Čekmin
Čekmin
2 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
21.11.2021 13:00
Čekmin
2 : 3
Nebeski Andjeli
Jablanica
Medveđa
0 : 2
Radan
Lebane
21.11.2021 13:00
Jablanica
0 : 2
Radan
U ovom kolu slobodni su timovi: Trnovac , Plantaža
19.03.2022 19:02 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Svetlost 13 8 4 1 28
2 Jablanica 13 7 4 2 25
3 Žitorađa 13 7 3 3 24
4 OFK Topličanin (-4) 13 8 3 2 23
5 Jedinstvo 13 6 4 3 22
6 Radan 13 7 1 5 22
7 SFK Morava 13 6 3 4 21
8 Pusta Reka 13 5 2 6 17
9 Nebeski Andjeli 13 3 6 4 15
10 Trnovac 13 3 5 5 14
11 Plantaža (-1) 13 3 4 6 12
12 Čekmin 13 3 2 8 11
13 OFK Alakince 13 1 6 6 9
14 Moravac Orion 13 0 1 12 1

16.kolo
Sledeće kolo
12/13.03.2022
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
2 : 0
Radan
Lebane
12.03.2022 14:00
Pusta Reka
2 : 0
Radan
Plantaža
Donje Stopanje
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
13.03.2022 14:00
Plantaža
1 : 1
Nebeski Andjeli
Čekmin
Čekmin
1 : 2
Trnovac
Trnovac
13.03.2022 14:00
Čekmin
1 : 2
Trnovac
Moravac Orion
Mrštane
0 : 4
Jedinstvo
Gornje Stopanje
13.03.2022 14:00
Moravac Orion
0 : 4
Jedinstvo
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
2 : 0
OFK Alakince
Alakince
13.03.2022 14:00
Svetlost
2 : 0
OFK Alakince
Žitorađa
Žitorađa
2 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
12.03.2022 14:00
Žitorađa
2 : 1
OFK Topličanin
U ovom kolu slobodni su timovi: Jablanica , SFK Morava

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.