XS
SM
MD
LG
14.kolo
Rezultati
13/14.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Pusta Reka
Bojnik
0 : 1
Jablanica
Medveđa
13.11.2021 13:00
Pusta Reka
0 : 1
Jablanica
Radan
Lebane
3 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
14.11.2021 13:00
Radan
3 : 0
Plantaža
Trnovac
Trnovac
6 : 0
Moravac Orion
Mrštane
14.11.2021 13:00
Trnovac
6 : 0
Moravac Orion
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
13.11.2021 13:00
SFK Morava
0 : 3
Svetlost
Jedinstvo
Gornje Stopanje
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
14.11.2021 13:00
Jedinstvo
2 : 1
Žitorađa
OFK Alakince
Alakince
0 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
14.11.2021 13:00
OFK Alakince
0 : 0
OFK Topličanin
U ovom kolu slobodni su timovi: Čekmin , Nebeski Andjeli
14.11.2021 15:05 (Administrator)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Istok Svetlost 12 7 4 1 25
2 Prelazi u ligu višeg ranga Jablanica 12 7 4 1 25
3 Prelazi u ligu višeg ranga Jedinstvo 12 6 4 2 22
4 Prelazi u ligu višeg ranga Žitorađa 12 6 3 3 21
5 Prelazi u ligu višeg ranga OFK Topličanin (-4) 12 7 3 2 20
6 Prelazi u ligu višeg ranga Radan 12 6 1 5 19
7 Prelazi u ligu višeg ranga SFK Morava 12 5 3 4 18
8 Prelazi u ligu višeg ranga Pusta Reka 12 5 2 5 17
9 Prelazi u ligu višeg ranga Trnovac 13 3 5 5 14
10 Prelazi u ligu višeg ranga Nebeski Andjeli 12 2 6 4 12
11 Prelazi u ligu višeg ranga Plantaža (-1) 13 3 4 6 12
12 Prelazi u ligu višeg ranga Čekmin 12 3 2 7 11
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Zapad OFK Alakince 12 1 6 5 9
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Jablanička okružna liga - grupa Istok Moravac Orion 12 0 1 11 1

15.kolo
Sledeće kolo
20/21.11.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
20.11.2021 13:00
OFK Topličanin
2 : 0
Pusta Reka
Žitorađa
Žitorađa
2 : 0
OFK Alakince
Alakince
21.11.2021 13:00
Žitorađa
2 : 0
OFK Alakince
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
20.11.2021 13:00
Svetlost
3 : 2
Jedinstvo
Moravac Orion
Mrštane
1 : 3
SFK Morava
Vladičin Han
21.11.2021 13:00
Moravac Orion
1 : 3
SFK Morava
Čekmin
Čekmin
2 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
21.11.2021 13:00
Čekmin
2 : 3
Nebeski Andjeli
Jablanica
Medveđa
0 : 2
Radan
Lebane
21.11.2021 13:00
Jablanica
0 : 2
Radan
U ovom kolu slobodni su timovi: Trnovac , Plantaža

Takmičenje su napustili sledeći timovi: Vranjska Banja , Polet 1980
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.