XS
SM
MD
LG
10.kolo
Rezultati
22.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
21.09.2021 18:30
Vojvodina
2 : 1
Kolubara
Radnički (N)
Niš
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
30.09.2021 16:30
Radnički (N)
1 : 1
Metalac
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
22.09.2021 15:30
Radnički 1923
2 : 1
Novi Pazar
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
01.12.2021 18:30
Crvena zvezda
1 : 0
Voždovac
Mladost
Lučani
0 : 2
Partizan
Beograd
23.09.2021 17:50
Mladost
0 : 2
Partizan
Spartak ŽK
Subotica
1 : 2
Proleter
Novi Sad
22.09.2021 17:30
Spartak ŽK
1 : 2
Proleter
Napredak
Kruševac
1 : 2
Čukarički
Beograd
22.09.2021 17:30
Napredak
1 : 2
Čukarički
Radnik
Surdulica
2 : 1
TSC
Bačka Topola
24.11.2021 15:00
Radnik
2 : 1
TSC
24.11.2021 18:45 (H.D.Vujanović)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Doigravanje (Play Off) Partizan 10 9 1 0 28
2 Doigravanje (Play Off) Crvena zvezda 10 7 2 1 23
3 Doigravanje (Play Off) Napredak 10 6 0 4 18
4 Doigravanje (Play Off) Čukarički 10 5 3 2 18
5 Doigravanje (Play Off) Vojvodina 10 5 3 2 18
6 Doigravanje (Play Off) TSC 10 5 2 3 17
7 Doigravanje (Play Off) Radnik 10 4 3 3 15
8 Doigravanje (Play Off) Radnički 1923 10 4 2 4 14
9 Play Out Spartak ŽK 10 3 3 4 12
10 Play Out Voždovac 10 4 0 6 12
11 Play Out Radnički (N) 10 2 4 4 10
12 Play Out Kolubara 10 3 1 6 10
13 Play Out Metalac 10 2 3 5 9
14 Play Out Novi Pazar 10 2 2 6 8
15 Play Out Proleter 10 2 2 6 8
16 Play Out Mladost 10 1 1 8 4

11.kolo
Sledeće kolo
25/26.09.2021
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
25.09.2021 16:00
TSC
1 : 0
Vojvodina
Čukarički
Beograd
1 : 1
Radnik
Surdulica
27.09.2021 20:00
Čukarički
1 : 1
Radnik
Proleter
Novi Sad
1 : 0
Napredak
Kruševac
27.09.2021 18:00
Proleter
1 : 0
Napredak
Partizan
Beograd
5 : 0
Spartak ŽK
Subotica
26.09.2021 20:15
Partizan
5 : 0
Spartak ŽK
Voždovac
Beograd
1 : 1
Mladost
Lučani
27.09.2021 16:00
Voždovac
1 : 1
Mladost
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
26.09.2021 15:55
Novi Pazar
0 : 4
Crvena zvezda
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
26.09.2021 18:00
Metalac
4 : 1
Radnički 1923
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Radnički (N)
Niš
25.09.2021 19:00
Kolubara
2 : 3
Radnički (N)
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.