XS
SM
MD
LG
Plasman za 1. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dimitrije Tucović
Šušnjar
3 : 2
BSK
Brajkovac
23.05.2021 17:30
Dimitrije Tucović
3 : 2
BSK
BSK
Brajkovac
2 : 1
Dimitrije Tucović
Šušnjar
29.05.2021 17:30
BSK
2 : 1
Dimitrije Tucović
Plasman za 3. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Borac
Arapovac
2 : 2
Mladost
Baroševac
22.05.2021 17:30
OFK Borac
2 : 2
Mladost
Mladost
Baroševac
1 : 1
OFK Borac
Arapovac
30.05.2021 17:30
Mladost
1 : 1
OFK Borac
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Dimitrije Tucović
Šušnjar
1 : 0
Mladost
Baroševac
09.05.2021 17:00
Dimitrije Tucović
1 : 0
Mladost
OFK Borac
Arapovac
1 : 1
BSK
Brajkovac
08.05.2021 17:00
OFK Borac
1 : 1
BSK
Mladost
Baroševac
0 : 2
Dimitrije Tucović
Šušnjar
16.05.2021 17:30
Mladost
0 : 2
Dimitrije Tucović
BSK
Brajkovac
4 : 1
OFK Borac
Arapovac
15.05.2021 17:30
BSK
4 : 1
OFK Borac
Plasman za 5. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Šumadinac
Kruševica
5 : 2
Vreoci
Vreoci
23.05.2021 17:30
Šumadinac
5 : 2
Vreoci
Vreoci
Vreoci
4 : 2
Šumadinac
Kruševica
29.05.2021 17:30
Vreoci
4 : 2
Šumadinac
Plasman za 7. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Bistrica
Bistrica
0 : 5
Sloga
Lukavica
23.05.2021 17:30
Bistrica
0 : 5
Sloga
Sloga
Lukavica
1 : 0
Bistrica
Bistrica
30.05.2021 17:30
Sloga
1 : 0
Bistrica
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloga
Lukavica
0 : 0
Šumadinac
Kruševica
09.05.2021 17:00
Sloga
0 : 0
Šumadinac
Bistrica
Bistrica
3 : 3
Vreoci
Vreoci
09.05.2021 17:00
Bistrica
3 : 3
Vreoci
Šumadinac
Kruševica
4 : 3
Sloga
Lukavica
16.05.2021 17:30
Šumadinac
4 : 3
Sloga
Vreoci
Vreoci
2 : 2
Bistrica
Bistrica
16.05.2021 17:30
Vreoci
2 : 2
Bistrica
Plasman za 9. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Proleter
Vrbovno
3 : 2
Strmovo
Strmovo
23.05.2021 17:30
Proleter
3 : 2
Strmovo
Strmovo
Strmovo
1 : 5
Proleter
Vrbovno
29.05.2021 17:30
Strmovo
1 : 5
Proleter
Plasman za 11. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Polet
Mirosaljci
5 : 0
Petka
Petka
23.05.2021 17:30
OFK Polet
5 : 0
Petka
Petka
Petka
2 : 3
OFK Polet
Mirosaljci
29.05.2021 17:30
Petka
2 : 3
OFK Polet
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Petka
Petka
4 : 4
Strmovo
Strmovo
08.05.2021 17:00
Petka
4 : 4
Strmovo
OFK Polet
Mirosaljci
1 : 4
Proleter
Vrbovno
09.05.2021 17:00
OFK Polet
1 : 4
Proleter
Strmovo
Strmovo
1 : 1
Petka
Petka
15.05.2021 17:30
Strmovo
1 : 1
Petka
Proleter
Vrbovno
3 : 0
OFK Polet
Mirosaljci
16.05.2021 17:30
Proleter
3 : 0
OFK Polet
Plasman za 13. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloboda
Stubica
0 : 3
OFK Radnički
Dren
22.05.2021 17:30
Sloboda
0 : 3
OFK Radnički
OFK Radnički
Dren
3 : 0
Sloboda
Stubica
30.05.2021 17:30
OFK Radnički
3 : 0
Sloboda
Plasman za 15. mesto
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Mladi radnik
Junkovac
3 : 2
20. Oktobar
Trbušnica
22.05.2021 17:30
Mladi radnik
3 : 2
20. Oktobar
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 4
Mladi radnik
Junkovac
29.05.2021 17:30
20. Oktobar
1 : 4
Mladi radnik
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Sloboda
Stubica
3 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
08.05.2021 17:00
Sloboda
3 : 0
20. Oktobar
Mladi radnik
Junkovac
1 : 3
OFK Radnički
Dren
08.05.2021 17:00
Mladi radnik
1 : 3
OFK Radnički
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 3
Sloboda
Stubica
15.05.2021 17:30
20. Oktobar
1 : 3
Sloboda
OFK Radnički
Dren
3 : 2
Mladi radnik
Junkovac
16.05.2021 17:30
OFK Radnički
3 : 2
Mladi radnik