XS
SM
MD
LG
9.kolo
Rezultati
06/07.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Cement
Beočin
06.10.2018 15:30
OFK Vršac
2 : 0
Cement
Mladost
Bački Jarak
2 : 0
Železničar
Pančevo
06.10.2018 15:30
Mladost
2 : 0
Železničar
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 5
Kabel
Novi Sad
06.10.2018 15:30
ČSK Pivara
0 : 5
Kabel
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
06.10.2018 15:30
Dinamo 1945
0 : 1
Omladinac
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Borac
Sakule
06.10.2018 15:30
Radnički (NP)
0 : 0
Borac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 1
Dunav
Stari Banovci
06.10.2018 15:30
Radnički (SM)
4 : 1
Dunav
Bratstvo 1946
Prigrevica
4 : 2
Crvena zvezda
Novi Sad
06.10.2018 15:30
Bratstvo 1946
4 : 2
Crvena zvezda
Hajduk 1912
Kula
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
06.10.2018 15:30
Hajduk 1912
2 : 0
Bačka 1901
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički (ZR)
06.10.2018 18:15 (Stefan Branežac)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Hajduk 1912 8 8 0 0 24
2 Omladinac 8 6 1 1 19
3 Bratstvo 1946 9 6 1 2 19
4 Kabel 8 5 2 1 17
5 Radnički (ZR) 8 3 5 0 14
6 Dinamo 1945 9 4 2 3 14
7 Železničar 8 4 2 2 14
8 OFK Vršac 9 4 1 4 13
9 Radnički (SM) 9 3 3 3 12
10 Mladost 9 4 0 5 12
11 Crvena zvezda 8 3 1 4 10
12 Dunav 8 2 3 3 9
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Borac 8 2 2 4 8
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Cement 9 1 2 6 5
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Bačka 1901 8 1 1 6 4
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" ČSK Pivara 9 1 1 7 4
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (NP) 9 0 3 6 3

10.kolo
Sledeće kolo
13/14.10.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Cement
Beočin
2 : 1
Bačka 1901
Subotica
13.10.2018 15:00
Cement
2 : 1
Bačka 1901
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 1
Hajduk 1912
Kula
13.10.2018 15:00
Crvena zvezda
1 : 1
Hajduk 1912
Dunav
Stari Banovci
1 : 3
Bratstvo 1946
Prigrevica
14.10.2018 15:00
Dunav
1 : 3
Bratstvo 1946
Borac
Sakule
4 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
14.10.2018 15:00
Borac
4 : 1
Radnički (SM)
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
13.10.2018 15:00
Omladinac
1 : 0
Radnički (NP)
Kabel
Novi Sad
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
14.10.2018 10:00
Kabel
1 : 0
Dinamo 1945
Železničar
Pančevo
1 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
14.10.2018 15:00
Železničar
1 : 0
ČSK Pivara
Radnički (ZR)
Zrenjanin
1 : 0
Mladost
Bački Jarak
13.10.2018 15:00
Radnički (ZR)
1 : 0
Mladost
U ovom kolu slobodan je tim: OFK Vršac

Takmičenje je napustio tim: Srbobran
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.