XS
SM
MD
LG
33.kolo
Rezultati
01/02.06.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Borac
Sakule
2 : 0
Cement
Beočin
01.06.2019 17:00
Borac
2 : 0
Cement
Dunav
Stari Banovci
3 : 3
Omladinac
Novi Banovci
01.06.2019 17:00
Dunav
3 : 3
Omladinac
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 0
Kabel
Novi Sad
01.06.2019 17:00
Crvena zvezda
1 : 0
Kabel
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Železničar
Pančevo
01.06.2019 17:00
Bačka 1901
0 : 2
Železničar
Hajduk 1912
Kula
4 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
01.06.2019 17:00
Hajduk 1912
4 : 2
Radnički (ZR)
Bratstvo 1946
Prigrevica
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
01.06.2019 17:00
Bratstvo 1946
0 : 2
OFK Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Mladost
Bački Jarak
01.06.2019 17:00
Radnički (NP)
0 : 1
Mladost
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
01.06.2019 17:00
Dinamo 1945
0 : 2
ČSK Pivara
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički (SM)
01.06.2019 18:55 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Kabel 31 24 2 5 74
2 Hajduk 1912 31 18 7 6 61
3 Omladinac 31 16 4 11 52
4 Bratstvo 1946 32 14 6 12 48
5 Bačka 1901 31 15 3 13 48
6 Železničar 31 13 6 12 45
7 Dinamo 1945 31 11 9 11 42
8 Dunav 31 11 8 12 41
9 Radnički (SM) 31 11 7 13 40
10 OFK Vršac 31 11 7 13 40
11 Borac 31 12 3 16 39
12 Radnički (ZR) 31 8 13 10 37
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Mladost 31 10 6 15 36
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" ČSK Pivara (-1) 31 10 7 14 36
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Crvena zvezda 31 10 5 16 35
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Cement 31 8 8 15 32
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (NP) 31 9 5 17 32

34.kolo
Sledeće kolo
08/09.06.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Cement
Beočin
5 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
08.06.2019 17:00
Cement
5 : 1
Dinamo 1945
ČSK Pivara
Čelarevo
4 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
08.06.2019 17:00
ČSK Pivara
4 : 3
Radnički (NP)
Mladost
Bački Jarak
2 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
08.06.2019 17:00
Mladost
2 : 1
Radnički (SM)
OFK Vršac
Vršac
2 : 1
Hajduk 1912
Kula
08.06.2019 17:00
OFK Vršac
2 : 1
Hajduk 1912
Radnički (ZR)
Zrenjanin
3 : 1
Bačka 1901
Subotica
08.06.2019 17:00
Radnički (ZR)
3 : 1
Bačka 1901
Železničar
Pančevo
1 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
08.06.2019 17:00
Železničar
1 : 1
Crvena zvezda
Kabel
Novi Sad
6 : 1
Dunav
Stari Banovci
08.06.2019 17:00
Kabel
6 : 1
Dunav
Omladinac
Novi Banovci
0 : 3
Borac
Sakule
08.06.2019 17:00
Omladinac
0 : 3
Borac
U ovom kolu slobodan je tim: Bratstvo 1946

Takmičenje je napustio tim: Srbobran
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.