XS
SM
MD
LG
32.kolo
Rezultati
25/26.05.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Cement
Beočin
1 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
25.05.2019 16:30
Cement
1 : 3
ČSK Pivara
Mladost
Bački Jarak
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
25.05.2019 16:30
Mladost
2 : 1
Dinamo 1945
OFK Vršac
Vršac
0 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
25.05.2019 16:30
OFK Vršac
0 : 2
Radnički (SM)
Radnički (ZR)
Zrenjanin
0 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
25.05.2019 16:30
Radnički (ZR)
0 : 1
Bratstvo 1946
Železničar
Pančevo
0 : 0
Hajduk 1912
Kula
26.05.2019 16:30
Železničar
0 : 0
Hajduk 1912
Kabel
Novi Sad
0 : 1
Bačka 1901
Subotica
26.05.2019 10:00
Kabel
0 : 1
Bačka 1901
Omladinac
Novi Banovci
3 : 2
Crvena zvezda
Novi Sad
25.05.2019 16:30
Omladinac
3 : 2
Crvena zvezda
Borac
Sakule
0 : 2
Dunav
Stari Banovci
26.05.2019 16:30
Borac
0 : 2
Dunav
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički (NP)
26.05.2019 18:22 (NP-Delija)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Kabel 30 24 2 4 74
2 Hajduk 1912 30 17 7 6 58
3 Omladinac 30 16 3 11 51
4 Bratstvo 1946 31 14 6 11 48
5 Bačka 1901 30 15 3 12 48
6 Dinamo 1945 30 11 9 10 42
7 Železničar 30 12 6 12 42
8 Radnički (SM) 31 11 7 13 40
9 Dunav 30 11 7 12 40
10 Radnički (ZR) 30 8 13 9 37
11 OFK Vršac 30 10 7 13 37
12 Borac 30 11 3 16 36
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Mladost 30 9 6 15 33
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" ČSK Pivara (-1) 30 9 7 14 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Crvena zvezda 30 9 5 16 32
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Cement 30 8 8 14 32
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (NP) 30 9 5 16 32

33.kolo
Sledeće kolo
01/02.06.2019
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Borac
Sakule
2 : 0
Cement
Beočin
01.06.2019 17:00
Borac
2 : 0
Cement
Dunav
Stari Banovci
3 : 3
Omladinac
Novi Banovci
01.06.2019 17:00
Dunav
3 : 3
Omladinac
Crvena zvezda
Novi Sad
1 : 0
Kabel
Novi Sad
01.06.2019 17:00
Crvena zvezda
1 : 0
Kabel
Bačka 1901
Subotica
0 : 2
Železničar
Pančevo
01.06.2019 17:00
Bačka 1901
0 : 2
Železničar
Hajduk 1912
Kula
4 : 2
Radnički (ZR)
Zrenjanin
01.06.2019 17:00
Hajduk 1912
4 : 2
Radnički (ZR)
Bratstvo 1946
Prigrevica
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
01.06.2019 17:00
Bratstvo 1946
0 : 2
OFK Vršac
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
Mladost
Bački Jarak
01.06.2019 17:00
Radnički (NP)
0 : 1
Mladost
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 2
ČSK Pivara
Čelarevo
01.06.2019 17:00
Dinamo 1945
0 : 2
ČSK Pivara
U ovom kolu slobodan je tim: Radnički (SM)

Takmičenje je napustio tim: Srbobran
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.