XS
SM
MD
LG
3.kolo
Rezultati
01/02.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Kabel
Novi Sad
2 : 1
Cement
Beočin
02.09.2018 10:00
Kabel
2 : 1
Cement
Železničar
Pančevo
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
02.09.2018 16:30
Železničar
1 : 0
Omladinac
Radnički (ZR)
Zrenjanin
1 : 1
Borac
Sakule
01.09.2018 16:30
Radnički (ZR)
1 : 1
Borac
OFK Vršac
Vršac
0 : 1
Dunav
Stari Banovci
01.09.2018 16:30
OFK Vršac
0 : 1
Dunav
Mladost
Bački Jarak
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
01.09.2018 16:30
Mladost
1 : 0
Bačka 1901
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Hajduk 1912
Kula
01.09.2018 16:30
ČSK Pivara
0 : 1
Hajduk 1912
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 1
Bratstvo 1946
Prigrevica
01.09.2018 16:30
Dinamo 1945
3 : 1
Bratstvo 1946
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 4
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
01.09.2018 16:30
Radnički (NP)
0 : 4
Radnički (SM)
U ovom kolu slobodan je tim: Crvena zvezda
02.09.2018 18:26 (hokaido)

Tabela
Poz Tim Utak Pob Ner Por Bod
1 Prelazi u ligu višeg ranga Prva liga Srbije Železničar 3 3 0 0 9
2 Dinamo 1945 3 2 1 0 7
3 OFK Vršac 3 2 0 1 6
4 Hajduk 1912 2 2 0 0 6
5 Omladinac 3 2 0 1 6
6 Bratstvo 1946 3 2 0 1 6
7 Kabel 3 2 0 1 6
8 Radnički (ZR) 3 1 2 0 5
9 Dunav 3 1 1 1 4
10 Cement 3 1 0 2 3
11 Radnički (SM) 3 1 0 2 3
12 ČSK Pivara 3 1 0 2 3
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Sever" Mladost 3 1 0 2 3
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Borac 3 0 1 2 1
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Radnički (NP) 3 0 1 2 1
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Crvena zvezda 2 0 0 2 0
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Vojvođanska liga "Jug" Bačka 1901 2 0 0 2 0

4.kolo
Sledeće kolo
08/09.09.2018
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
Cement
Beočin
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
08.09.2018 16:30
Cement
0 : 0
Radnički (SM)
Bratstvo 1946
Prigrevica
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
08.09.2018 16:30
Bratstvo 1946
3 : 0
Radnički (NP)
Hajduk 1912
Kula
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
07.09.2018 16:30
Hajduk 1912
1 : 0
Dinamo 1945
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
08.09.2018 16:30
Bačka 1901
1 : 1
ČSK Pivara
Crvena zvezda
Novi Sad
4 : 1
Mladost
Bački Jarak
08.09.2018 16:30
Crvena zvezda
4 : 1
Mladost
Borac
Sakule
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
09.09.2018 16:30
Borac
1 : 2
OFK Vršac
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Radnički (ZR)
Zrenjanin
08.09.2018 16:30
Omladinac
0 : 0
Radnički (ZR)
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Železničar
Pančevo
09.09.2018 10:00
Kabel
1 : 1
Železničar
U ovom kolu slobodan je tim: Dunav

Takmičenje je napustio tim: Srbobran
Prikazani rezultati i tabela ovog kola su nezvanični!
Da bi ste mogli da unosite rezultate utakmica morate biti registrovani i prijavljeni na sajtu.