Sloga 1924
1 0 pre 5 meseci
burek je ovo ocenio zelenim kartonom
burek
Jako zanimljiva utakmica odigrana je na pomoćnom terenu ''Čika Dače'' u Kragujevcu, gde su snage odmerili ekipa mlađih pionira Radničkog 1923 koji ove sezone ne znaju za poraz i četvrtoplasirane ekipe pionira Karađorđa iz Topole. Od samog početka napala je ekipa Radničkog i šanse su se ređale. Upućeno je dosta udaraca ka golu Karađorđa, ali su sve završavale ili pored gola ili u rukama golmana Čolića. Odbrana Karađorđa je konačno kapitulirala pred kraj prvog poluvremena i ekipa Radničkog odlazi na odmor sa prednošću od 1:0. Ekipa Karađorđa u drugom poluvremenu izlazi dosta agresivnije i to rezultuje golom. Izborio se za poziciju za šut Tihomir Jovanović i šutirao je snažno, golman je intervenisao, ali je na loptu natrčao Beloica i izjednačio rezultat. Nakon toga kreću silni napadi ekipe Radničkog koji ekspresno odgovaraju golom. Do kraja utakmice Kragujevčani postižu još jedan gol iz kornera i postavljaju konačan rezultat, 3:1. Možemo reći da je oko 20 gledalaca bilo zadovoljeno nakon ove utakmice i da se isplatilo dolaziti uprkos hladnoj temperaturi i jakom vetru.