Konferencije zona "Morava" i "Dunav" u Kragujevcu

U očekivanju, da dobiju saglasnost FS Srbije, za povećanje broja klubova u zoni "Morava" za dva kluba, rukovodstvo FS Regiona zapadne Srbije zakazalo je za ponedeljak 3. avgust Konferencije zone "Morava" i "Dunav" u Kragujevcu. "Dunav" je zakazan za 17. časova, a "Morava" sat kasnije, u hotelu Kragujevac. Odredjeno je da skup mladjih selekcija, za grupu "Morava", bude 10. avgusta u motelu...

30.07.2009 08:52 M.Antunović

Palić OPEN 2009: Kvalifikantkinje nadigrale nosioce

Prvo kolo glavnog turnira Palić Open bilo je u znaku kvalifikantkinja. Bernadetta Birkaš iz Srbije savladala je 8. nosioca Emu Burgić (792)  iz Bosne i Hercegovine. Nakon izgubljenog seta i vodjstva protivnice od 5:2 i tri meč lopte u drugom setu iskusnija Birkaševa izjednačila je rezultat, a potom i odlučujući set rešila u svoju korist  (0:6, 7:6, 6:3). Petra Šunić iz Hrvatske eliminisala je...