Morava odnela bodove iz Lazarevca!

I rukometaÅ”i Morave iz Velike Plane nose bodove iz Lazarevca. Igrači Morave iz Velike Plane su u okviru 9 kola Super ā€žBā€œ lige pobedili domaći sastav rezultatom 33:28 (15:15). Ovo je treći poraz na domaćem terenu od četiri odigrane utakmice. Gosti su imali prednost tokom celog prvog poluvremena. Domaći su u drugom poluvremenu imali prednost od 37. do 42. minuta i to sa jednim golom ali gosti su ponovo doÅ”li do svoje igre i do kraja osigurali pobedu.

Sudije:Ā MIlenko Alimpić i Zdravko Crnjanski iz Bačke Palanke
Delegat:Ā Svetlana Obućina iz Beograda

Sedmerci: Kolubara 4-3; Morava 3-3
Isključenja: Kolubara 8 minuta; Morava 12 minuta

KOLUBARA:Ā Trmčić, Panovski, Živković 2, Trivić, Jelenić 6, Nenadić 3, MiloÅ” Jovanović 1, Maksimović, Mirko Jovanović, Lazar Žarković 2, VujoÅ”ević 3, Ivanović, Petrović 7, Marko Žarković 1, Radovanović 3.

MORAVA:Ā Goran Marković, Simić 4, Đurković 4, Stoiljković, Bečejac, Ivan Marković, Belić, Antić 2, Lazović, Marjanović 9, Tasić 10, Džamić 4, Živković.