Jedinstvo iz Banatskog Karađorđeva remijem otpočelo nastavak prvenstva
11.03.2018 zrklik.com

Jedinstvo iz Banatskog Karađorđeva nakon odlično obavljenih priprema otpočelo je svoju trku u Vojvođanskog ligi grupa “Istok” .  Pred više od 300 gledalaca na samom startu prvenstva ugostili  su četvrtoplasiranu Slobodu iz Novih Kozaraca i odigrali na ravne časti 1:1.

Već u 3. minutu meča Vuk Babić nakon kornera, odlično skače i glavom postiže gol za vođstvo. Nastavili su domaći igrači sa napadima, ali odbrana gostiju nije podlegla pritisku i uspeli su da sačuvaju gol. U 37. minutu uspeli su gosti preko Gavrilovića, nakon sumnjive situacije, da dođu do izjednačenja rezultata. U nastavku utakmice viđena je izjednačena borba ali bez postignutih golova.

Jedinstvo BK: Tomić, S. Kovačević, Grban, D. Kovačević, Radišić, Živanov, Đorić ( M. Babić), Zekanović, Mikić(Žuža), Panić, V. Babić.
Sloboda: Mitrović, O. Ćulibrk, S. Ćulibrk, Radivojac, Cvijanović, Gavrliović (Vukmirović), Kockar, Popov, Vokić, Pašić (Majkić), Popović.

U sledećem kolu 17. marta od 14:30 časova, Jedinstvo igra u gostima  opštinski derbi  protiv ekipe Begeja iz Žitišta.