Pobeda trsteničana zaslužena i sigurna!

U 8. prvenstvenom kolu Srpske lege Istok fudbaleri Trstenika PPT savladali su rezultatom 4:1., poluvreme 1:1 gostujući Radan iz Lebana. Gosti su u prvom delu susreta iznenadili domaćine u 30. minutu pogodkom Stojkovića, trsteničani su izjednačili rezultat na 1:1 u 37. minutu pogodkom Karovića.

U 49 minutu domaći dolaze u vođstvo 2:1 strelac kapiten Nenad Vasić. U 52. minutu slobodan udarac za domaće i lep pogodak N.Milovanovića 3:1. Konačan rezultat 4:1 za Trstenik PPT postavio je dobrim i jakim udarcem sa 20 metara Perčević. Sudija Nikola Babić iz Aleksinca dobro je sudio, a trsteničani su posle ovog kola na 6. mestu tabele sa 13 osvojenih bodova. U narednom 9. kolu gostuju ekipi  Ozrena koji je trenutno na pretposlednjem mestu i očekuju povoljan rezultat.