Sremska liga: Sloven - Partizan 1:1

Od ekipa koje konkuriÅ”u za sam vrh Sremske lige očekivalo se daleko viÅ”e. Po svemu sudeči, podela bodova je najrealniji rezultat. Domaćin je imao viÅ”e loptu u svom posedu, Å”to ne znači da je Partizan bio manje opasan. Najizgledniju priliku u prvom poluvremenu imao je Milojević u 22. minutu, kada se naÅ”ao sam ispred Jovića, ali nije uspeo da plasira loptu u mrežu.

Sloven - Partizan

Posle samo par minuta igre u nastavku utakmice domaćin je doÅ”ao u rezultatsku prednost: pred golom Partizana najbolje se snaÅ”ao iskusni Beronja i rutinski je postigao gol. Posle kiksa RadiÅ”ića u 68. minutu, DuÅ”ko Marković je imao idealnu priliku za izjednačenje: pokuÅ”ao je da lobuje BaÅ”ića, ali, srećom po domaćina, lopta umesto mreže pogađa prečku. Å to nije uspelo DuÅ”ku Markoviću uspeva Dragojeviću u 71. minutu: odlično reaguje na ubačenu loptu i preciznim Å”utem poravnava rezultat. Par minuta kasnije viđen je odličan prodor Putice po desnoj strani, centarÅ”ut u srce kaznenog prostora Partizana gde je odlično bio postavljen Milojević: sve se zavÅ”ilo slabim udercem gravom. Konačno, u poslednjim trenucima utakmice, Popović u padu Å”utira: lopta prolazi pored gola.

- TeÅ”ka i neizvesna utakmica do poslednjeg minuta - izjavio je SaÅ”a Petrović, trener Partizana -. Znali smo da Sloven želi igru preko bokova. Zatvorili smo igrače koji su ekstremno brzi i koji donose kvalitet njihovoj igri. To nam je donelo povoljan rezultat i presrećni smo zbog toga.

Strelci: 1:0 Beronja u 47, 1:1 Dragojević u 71. minutu. Ruma: IgraliÅ”te u Borkovačkoj dolini. Gledalaca: 200. Sudija: Mladen Banjanin (Morović). Žuti kartoni: RadiÅ”ić (Sloven), Marković (Partizan).Ā  Igrač utakmice: Nenad Rakić.

SLOVEN: BaÅ”ić, Putica, Savić (od 65. Dostanić), Mandić, Vidaković, Ninković, Topić (od 47. Cvetićanin), Rakić, Milojević, Beronja (od 70. Popović), RadiÅ”ić.

PARTIZAN: Jović, Trumić (od 86. Taborović), M. Petrović, V. Petrović, Karajčić, Radović (od 70. Radojević), Dragojević, Pavlović, Miletić (od 89-Ž. Radović), Nikolić, D. Petrović.