Odložene tri utakmice Superlige Srbije za 24 časa zbog snega!

Utakmica 20. kola Superlige Srbije Čukarički - Zemun odložena je za 24 časa odnosno odigraće se 4. decembra od 17 časova. U prilogu je fotgrafija terena prekrivenog snegom, koji je čistio veliki broj ljudi, ali je procenjeno da je neophodno pomeranje susreta za sutra.

AddadfStadion FK Čukarički

Takođe utakmica Borac - Napredak trebalo je da se odigra danas ali je sneg u decembru "iznenadio" domaćine. Zbog loše organizacije i nepaniraih padavina utakmica je odložena za 24 časa. Utakmica Borac - Napredak igra se u ponedeljak 4. decembra na Gradskom stadionu u Čačku sa početkom u 13:00 časova.

Afef

Treći odloženi meč je Rad - Radnički Niš. Zbog nemogućnosti da se sneg ukloni sa terena na stadionu Rada, utakmica između ovog kluba i Radničkog odložena je za sutra, a termin ostaje 15 sati. Dve ekipe trebalo je da se sastanu danas u meču 20. kola Super lige.