Igokea u Ligi šampiona
Foto: ABA liga
Košarkaši Igokee igraće naredne sezone ponovo u Evropi. Kao i u sezoni koja je iza nas, Igokea će biti dio FIBA Lige šampiona.
Međutim, razlika je ta što Igokea ovaj put neće igrati kvalifikacije nego ide direktno u glavni dio takmičenja. Igokea je tako nagrađena za sjajne igre prošle sezone kada je kao jedini tim iz kvalifikacija, došla do TOP16 faze.
Inače, region bi mogao imati još predstavnika u LŠ s obzirom da će Mornar i Split igrati kvalifikacije.
Letnji "Score kamp" u Vrnjačkoj Banji: Igor Rakočević okupio 120 mladih košarkaša
Otkrivena bista Ranka Žeravice u njegovom rodnom mestu: Sećanje na velikana jugoslovenske košarke
Minibasket festival u Brusu okupio mlade košarkaše iz pet gradova
Spartak osvojio titulu prvaka Srbije posle drame i produžetka protiv FMP-a