Pašajlić napustio Igokeu
Košarkaški klub Igokea i Miroslav Pašajlić neće nastaviti saradnju i u narednoj sezoni.
Do dogovora oko nastavka saradnje nije došlo, pa će ovaj igrač košarkašku karijeru nastaviti u nekom drugom klubu. Sa Igokeom je osvojio dvije titule prvaka BiH i dva Kupa BiH.
Još uvijek nije poznato gdje će karijeru nastaviti Pašajlić.
Letnji "Score kamp" u Vrnjačkoj Banji: Igor Rakočević okupio 120 mladih košarkaša
Otkrivena bista Ranka Žeravice u njegovom rodnom mestu: Sećanje na velikana jugoslovenske košarke
Minibasket festival u Brusu okupio mlade košarkaše iz pet gradova
Spartak osvojio titulu prvaka Srbije posle drame i produžetka protiv FMP-a