XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 14. Oktobar - Radnicki (P) 0:0
2 Radnicki (P) - Jedinstvo (P) 3:0
3 Timok - Radnicki (P) 1:1
4 Radnicki (P) - Železničar 2:4
5 Majdanpek - Radnicki (P) 3:6
6 SFS Borac - Radnicki (P) 0:2
7 Radnicki (P) - Dubočica 0:0
8 Pukovac - Radnicki (P) 2:1
9 Radnicki (P) - Morava (R) 3:0
10 Car Konstantin - Radnicki (P) 1:1
11 Radnicki (P) - Jedinstvo (DM) 4:2
12 Rudar Fahop - Radnicki (P) 1:4
13 Radnicki (P) - Hajduk Veljko 3:0
14 Morava (Ć) - Radnicki (P) 1:3
15 Radnicki (P) - Dinamo 4:1
16 Radan - Radnicki (P) 3:0
17 Radnicki (P) - Morava (VH) 3:0
18 Radnicki (P) - 14. Oktobar 2:0
19 Jedinstvo (P) - Radnicki (P) 1:3
20 Radnicki (P) - Timok 4:0
21 Železničar - Radnicki (P) 1:3
22 Radnicki (P) - Majdanpek 9:0
23 Radnicki (P) - SFS Borac 11:0
24 Dubočica - Radnicki (P) 2:2
25 Radnicki (P) - Pukovac 11:1
26 Morava (R) - Radnicki (P) 0:5
27 Radnicki (P) - Car Konstantin 4:3
28 Jedinstvo (DM) - Radnicki (P) 2:1
29 Radnicki (P) - Rudar Fahop 8:0
30 Hajduk Veljko - Radnicki (P) 0:0
31 Radnicki (P) - Morava (Ć) 6:1
32 Dinamo - Radnicki (P) 0:1
33 Radnicki (P) - Radan 4:1
34 Morava (VH) - Radnicki (P) 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga Radnicki (P) 34 23 6 5 75
2 Železničar 34 21 6 7 69
3 Dubočica 34 18 11 5 65
4 Jedinstvo (DM) 34 19 4 11 61
5 Rudar Fahop 34 18 6 10 60
6 Car Konstantin 34 18 4 12 58
7 Dinamo 34 16 7 11 55
8 Timok 34 15 7 12 52
9 Jedinstvo (P) 34 14 5 15 47
10 Morava (VH) 34 13 7 14 46
11 Pukovac 34 13 7 14 46
12 Radan 34 12 9 13 45
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Morava (Ć) 34 14 2 18 44
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Hajduk Veljko 34 11 8 15 41
15 Beleška: ostala u srpskoj ligi Istok Morava (R) 34 13 2 19 41
16 Prelazi u ligu nižeg ranga ispada u pripadajuću zonsku ligu 14. Oktobar 34 10 5 19 35
17 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona Majdanpek 34 7 1 26 22
18 Prelazi u ligu nižeg ranga Pomoravsko-Timočka zona SFS Borac 34 1 3 30 6