XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 19.08.2018 17:30 Studenski Grad - Budućnost 0:1
2 25.08.2018 16:30 Mladenovac - Studenski Grad 2:0
3 02.09.2018 16:30 Studenski Grad - Napredak 1:2
4 09.09.2018 10:00 Borac - Studenski Grad 0:2
5 15.09.2018 16:30 Studenski Grad - Turbina 4:0
6 23.09.2018 15:30 BSK Batajnica - Studenski Grad 0:1
7 30.09.2018 15:30 Studenski Grad - TEK Sloga 0:0
8 06.10.2018 14:30 Leštane - Studenski Grad 0:0
9 13.10.2018 14:30 Studenski Grad - Hajduk 1:0
10 20.10.2018 13:30 Sopot - Studenski Grad 1:1
11 27.10.2018 11:00 Studenski Grad - Torlak 3:2
12 03.11.2018 13:30 Studenski Grad - Komgrap 0:2
13 11.11.2018 13:00 BSK Baćevac - Studenski Grad 2:2
14 17.11.2018 11:00 Studenski Grad - Milutinac 1:0
15 25.11.2018 13:00 Sremčica - Studenski Grad 4:1
16 10.03.2019 14:30 Budućnost - Studenski Grad 0:0
17 17.03.2019 14:30 Studenski Grad - Mladenovac 1:3
18 24.03.2019 15:00 Napredak - Studenski Grad 3:1
19 30.03.2019 15:00 Studenski Grad - Borac 0:1
20 06.04.2019 16:00 Turbina - Studenski Grad 2:2
21 13.04.2019 14:00 Studenski Grad - BSK Batajnica 3:1
22 17.04.2019 18:00 TEK Sloga - Studenski Grad 2:2
23 21.04.2019 17:00 Studenski Grad - Leštane 1:0
24 27.04.2019 16:30 Hajduk - Studenski Grad 1:1
25 05.05.2019 10:00 Studenski Grad - Sopot 0:0
26 12.05.2019 10:00 Torlak - Studenski Grad 0:0
27 19.05.2019 16:30 Komgrap - Studenski Grad 2:4
28 25.05.2019 10:00 Studenski Grad - BSK Baćevac 3:4
29 02.06.2019 17:00 Milutinac - Studenski Grad 4:3
30 09.06.2019 17:00 Studenski Grad - Sremčica 2:3
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd TEK Sloga 30 16 12 2 60
2 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd Mladenovac 30 18 6 6 60
3 Prelazi u ligu višeg ranga Srpska liga Beograd Sremčica 30 17 7 6 58
4 BSK Batajnica 30 14 8 8 50
5 Budućnost 30 14 7 9 49
6 Napredak 30 12 6 12 42
7 Torlak 30 11 8 11 41
8 Komgrap 30 11 7 12 40
9 Leštane 30 11 6 13 39
10 BSK Baćevac 30 12 3 15 39
11 Milutinac 30 10 8 12 38
12 Studenski Grad 30 9 10 11 37
13 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "B" Turbina 30 9 8 13 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Opštinska liga Sopot Sopot 30 8 6 16 30
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "B" Borac (-1) 30 7 4 19 24
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Prva Beogradska liga - grupa "A" Hajduk 30 5 6 19 21