XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 18.08.2013 17:30 Lipolist - Sindjelić 2:2
2 24.08.2013 17:00 Sindjelić - Mladi Borac 2:0
3 01.09.2013 16:00 Antimon - Sindjelić 1:0
4 07.09.2013 16:00 Sindjelić - Jadar 2:0
5 15.09.2013 16:00 Provo - Sindjelić 3:0
6 21.09.2013 16:00 Sindjelić - Radjevac 1:2
7 29.09.2013 15:30 Jedinstvo (Š) - Sindjelić 1:1
8 05.10.2013 15:00 Sindjelić - Podrinje 1:0
9 13.10.2013 15:00 Mladost (P) - Sindjelić 1:0
10 19.10.2013 15:00 Sindjelić - Mačva 2005 1:0
11 26.10.2013 14:00 Gučevo - Sindjelić 3:1
12 03.11.2013 13:30 Jedinstvo (MZ) - Sindjelić 4:2
13 09.11.2013 13:00 Sindjelić - Drina 6:2
14 16.11.2013 13:00 Majur - Sindjelić 3:1
15 23.11.2013 13:00 Sindjelić - Hajduk Stanko 3:4
16 15.03.2014 15:00 Sindjelić - Lipolist 1:0
17 23.03.2014 15:00 Mladi Borac - Sindjelić 0:0
18 29.03.2014 15:00 Sindjelić - Antimon 0:0
19 05.04.2014 16:00 Jadar - Sindjelić 4:2
20 12.04.2014 16:30 Sindjelić - Provo 1:0
21 19.04.2014 16:30 Radjevac - Sindjelić 4:2
22 26.04.2014 17:00 Sindjelić - Jedinstvo (Š) 2:0
23 04.05.2014 17:00 Podrinje - Sindjelić 1:3
24 10.05.2014 17:00 Sindjelić - Mladost (P) 4:0
25 31.05.2014 17:30 Mačva 2005 - Sindjelić 4:3
26 07.06.2014 18:00 Sindjelić - Gučevo 3:0
27 14.06.2014 18:00 Sindjelić - Jedinstvo (MZ) 1:2
28 18.06.2014 18:00 Drina - Sindjelić 5:4
29 22.06.2014 18:00 Sindjelić - Majur 3:0
30 29.06.2014 18:00 Hajduk Stanko - Sindjelić 3:4
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Zona Drina Radjevac 30 22 2 6 68
2 Provo 30 16 6 8 54
3 Hajduk Stanko 30 16 4 10 52
4 Mačva 2005 30 15 6 9 51
5 Lipolist 30 15 4 11 49
6 Mladost (P) 30 14 2 14 44
7 Sindjelić 30 13 4 13 43
8 Jedinstvo (MZ) 30 13 4 13 43
9 Gučevo 30 13 4 13 43
10 Podrinje 30 12 6 12 42
11 Drina 30 12 6 12 42
12 Jadar (-1) 30 13 4 13 42
13 Jedinstvo (Š) 30 11 8 11 41
14 Antimon 30 13 1 16 40
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Mačva” Majur (-1) 30 5 2 23 16
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Međuopštinska liga “Mačva” Mladi Borac 30 3 5 22 14