XS
SM
MD
LG

Pionirska liga Vojvodine - "Istok"
12 timova
odigrano 110 od 132 utakmica
Pionirska liga Vojvodine - "Jug"
12 timova
odigrano 131 od 132 utakmica
Pionirska liga - Šumadijsko Raška grupa
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Pionirska liga - Podunavsko Šumadijska grupa
14 timova
odigrano 182 od 182 utakmica
Podunavska okružna liga
12 timova
odigrano 108 od 132 utakmica
Kvalitetna PFL Subotica
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Pionirska liga Vojvodine - "Sever"
10 timova
odigrano 90 od 90 utakmica
Pionirska liga Obrenovac
8 timova
odigrano 63 od 84 utakmica
Okružna liga Novi Pazar-Raška-Tutin
8 timova
odigrano 18 od 56 utakmica
Prva liga pionira Beograda
12 timova
odigrano 96 od 132 utakmica
Druga liga pionira Beograda
12 timova
odigrano 132 od 132 utakmica
Treća liga pionira grupa "A'
10 timova
odigrano 64 od 90 utakmica
Treća liga pionira grupa "B'
12 timova
odigrano 80 od 132 utakmica
Pionirska liga - Zapadno Moravska grupa
14 timova
odigrano 137 od 182 utakmica
Pionirska liga - Kolubarsko Mačvanska grupa
14 timova
odigrano 181 od 182 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata grupa Istok
10 timova
odigrano 75 od 90 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata grupa Jug
8 timova
odigrano 43 od 56 utakmica
Pionirska liga Južnog Banata "Zapad"
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Prva Pionirska liga Južnog Banata
8 timova
odigrano 56 od 56 utakmica
Prva liga pionira FSRIS
16 timova
odigrano 120 od 240 utakmica
Druga liga pionira FSRIS grupa "Sever"
16 timova
odigrano 107 od 240 utakmica
Druga liga pionira FSRIS grupa "Jug"
14 timova
odigrano 76 od 182 utakmica
OFL Kanjiža-Senta-Ada
8 timova
odigrano 49 od 56 utakmica
Braničevska okružna liga
6 timova
odigrano 45 od 45 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "A"
14 timova
odigrano 128 od 182 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "B"
12 timova
odigrano 92 od 132 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "V"
10 timova
odigrano 65 od 90 utakmica
Liga mlađih pionira Beograda grupa "G"
10 timova
odigrano 67 od 90 utakmica