29.04.2012 22:18 RADISA-Darosava

Šatornja na vratima Šumadijskog Okruga

Ekipa Šatornje polako ali sigurno korača ka višem rangu takmičenja, Šumadijskoj okružnoj ligi. U utakmici 18 kola danas u Šatornji savladali su ekipu Mladosti iz Jelenca sa 4:0. Rezultat je mogao biti znatno veći da su strelci iskoristili bar još 6-7 povoljnih prilika a nisu iskoristili ni jedanaesterac u 21 min. koji je opravdano dosudjen posle igranja rukom...

24.10.2010 21:01 Nikola Zagorica

Bez iznenađenja u Šatornji

U 10.kolu Međuopštinske lige Aranđelovac Topola fudbaleri Sloge poraženi su u Šatornji od istoimene ekipe rezultatom 2:1.Bila je to prava prvenstvena utakmica. U taktičkom nadmudrivanju bolje su se snašli domaći igrači. U 8.minutu Stojanović se najbolje snašao u šesnaestercu Sloge i doveo domaće u vođstvo. Gosti su mogli do izjednačenja u 33.minutu,ali je...