03.10.2009 17:03 Marija Kostić

NZ: Topličanin - Brzi Brod 4:1

Utakmica je igrana po veoma lošem vremenu, teren je bio natopljen od kiše koja je neprestano padala, i uslovi za igru bili su teški. Domaći su sve vreme igrali bolje, gosti su stvorili samo par šansi na celoj utakmici. U 5.minutu Petrović šutira desnom nogom po sredini i uspeva da savlada golmana Stojanova i svoj klub dovede do ranog vodjstva. Minut kasnije...

03.10.2009 14:33 skomi

Prijateljska utakmica: Karadjordje - Metalac Takovo 3:0

U prijateljskoj odbojkaškoj utakmici odigranoj u Topoli, odbojkaški Metalac-Takova poraženi su od domaće ekipe maksimalnim rezultatom. Gosti su nešto jači otpor pružili u prva dva seta, dok je u trećem domaća ekipa domirala trenom. Rezultat po setovim je bio(25:21, 27:25, 25:18). Najslabiji element u redovima gostiju bio je prvi tempo, dok su domaći  igrači dominirali...