16.05.2009 18:49 Marija Kostić

SLI: Topličanin- Car Konstantin 1:0

Utakmica je igrana po veoma teškom vremenu, pred malim brojem najvernijih navijača koji su rešeni da bodre svoj klub do kraja. Fudbaleri Car Konstantina su u meč ušli rasterećeno. Prokupčanima je pobeda bila potrebnija. U prvih 45.minuta nije bilo nekih ozbiljnijih prilika, nekoliko polu-šansi za Prokupčane ali bez rešenja, i nekoliko dobrih intervencija...

16.05.2009 14:19 Vladica ToÅ”ić

Evrogol za pamćenje

Utakmicu 27.kola Srpske lige Zapad Sloga (PM) - Jedinstvo 3:1, obeležio je sjajan pogodak Dragana Stevića, štopera Sloge iz Petrovca, koji je u 61.minutu postavio konačan rezultat utakmice golom, o kome će gledaoci sigurno pričati i svojim unucima. Posle izvedenog kornera, lopta je doletela na ivicu šesnaesterca, a Stević je makazicama preko glave poslao loptu u gornji desni ugao...