19.02.2009 13:45 A. Daišević

Prijateljska utakmica: Novi Sad - Sloga (K) 1:0

Po izuzetno teškom terenu, koji je posle dvadesetak minute igre ličio na oranicu, igrači oba tima pružili su maksimum, viđeno je veliko zalaganje i borbenost. U periodu kada je još i moglo da se vidi nešto od fudbala prvoligaš sa Detelinare je postigao gol koji je odlučio pobednika. Bogunović je iskoristio neodlučnost vratara Sloge Divca i manirom rasnog strelca...

19.02.2009 17:21 Dragan Jovicic

Prijateljska utakmica: Balkanski - Vlasina 1:1

U sklopu priprema za nastavak sezone u Srpskoj ligi Balkanski i Vlasina odigrali su kontrolni susret. Po veoma hladnom vremenu, uz jak sneg u drugom poluvremenu, stari rivali odigrali su nerešeno 1:1. Vlasina je bila opasnija u prvom delu, ali je Balkanski poveo iz prekida. Posle kornera Nackova, Vlada Georgijev je proigrao Marka Mančića za 1:0. U drugom delu Balkanski je više...