20.05.2007 12:41 A. Daišević

Sloga-Jedinstvo 1:0

Najbolja utakmica ove sezone u Kraljevu. Odavno na Gradskom stadionu nije gostovao tim kao što je Jedinstvo,a Ubljani su zaslužili aplauze malobrojne i pokisle kraljevačke publike. “Crveno-beli” su igrali otvoreno od samog početka, sve vreme se nadigravali sa “belima” i prvi stigli do kolosalne prilike ali je u 12.minutu šut A. Jovanovića sa sedam metara...

20.05.2007 07:04 srbijasport.net

Inđija-Radnički 2:1

Indjija i Radnički su prvo poluvreme odigrali nerešenim rezultatom 0:0 sa mnogo šansi ispred oba gola.U nastavku meča  Inđija dolazi do prednosti pogotkom Miličića u 50. minutu. Mladi igrač Radničkog Mitrović je izjednačio rezultat na 1:1 samo pet minuta pre kraja susreta.Kada se očekivao kraj meča i podela bodova, golman gostujuće ekipe Pavlović ruši u...