06.04.2007 14:16 srbijasport.net

Bez pobednika u Indjiji

Danas je odigrana prva utakmica 27. kola Prve Telekom lige izmedju Indjije i Mladosti iz Lučana. Susret je zavrešen bez pobednika rezultatom 1:1. Lider iz Lučana je prvo poluvreme rešio u svoju korist golom Zukića u 30. minutu. U nastavku ekipa Mladosti je stvorila par šansi ali ih nije iskoristila. Pred kraj susreta Indjija dolazi izjednačenja rezultata iz slobodnog udarca...

06.04.2007 13:59 FSB

“Optičari” i “Željo”će polufinalnu Kup utakmicu igrati ranije

Fudbalski klubovi "Teleoptik" i "Železničar" dogovorili su se da pomere termin utakmice polufinala seniorskog Kupa FSS na teritoriji FS Beograda. Susret će se odigrati u sredu 11. aprila u 13 časova i 30 minuta na terenu SC "Partizan – Teleoptik" u Zemunu. Raniji termin za ovu utakmicu bio je 16 časova. Na ovaj način, ljubitelji fudbala u Beogradu stići će da...