OFK Kopaonik 1931 se vratio na pobednički klosek

FS Rasinskog okruga - foto: fsro.org.rs

Vratili su se Brusjani na pobednički kolosek kod kuće su savladali ekipu Gradine iz Pejovca. Gosti su poveli u 15. minutu utamice posle greške odbrane domaće ekipe Maksimović je kaznio domaćina za 1:0. Samo što su domaći fudbaleri krenuli sa centra gosti nisu završili proslavu gola, Jovanović je sa leve strane asistirao Milisavljeviću koji loptu smešta iza leđa Buntića za izjednjačenje 1:1. Domaćin preokreće utamicu u svoju korist u 34. minutu Nemanja Knežević centrira sa desne strane a Čaloveić glavom šalje loptu iza leđa golmana gostiju 2:1.

U drugom poluvremenu gosti nisu mogli da izdrže nalete domaće ekipe pa je na asistenciju Ivana Čolića Vilimonović u 58. minutu povećao prednost domaćina na 3:1, a konačan rezultat postavio je Vukojević u 63. minutu.

OFK KOPAONIK 1931- GRADINA 4:1 (2:1)

Brus-Gradski stadion. Gledalaca 40. Sudija: Marko Filipović (Kruševac) 7. Strelci: Milisavljević 16, Čaloveić 34, Vilimonović 58, Vukojević 63. minutu za OFK Kopaonik, a Maksimović u 15. minutu za Gradinu. Igrač Utakmice: Milisavljević.

OFK KOPAONIK1931: I.Nikolić 6,5, N.Knežević 7,5 (Danilović–), U.Knežević 7, Mitrović 7 (Simić-), Vilimonović 7, Čaloveić 7, Vukojević 7, Kovačević 6,5 Burgić 7 (S.Đokić-), Milisavljević 7,5 (Čolić 7), Jovanović 7,5 (N.Đokić -),

GRADINA: Buntić 6,5, Milić 6,5, Antelj 6,5, P.Vasić 7, Glavčić 7, Maksimović 7, Lukić 6,5, Vasović 6,5, Ilić 6,5, Petrašinović 6,5, N.Vasić 7.

Čitluk 2 : 5 Rubin
Polet 57 2 : 0 Borac
FUD 3 : 2 Sloga (Ć)
Mačkovac 6 : 0 Gornji Stepoš
13. April 0 : 6 Sloga (D)
Bošnjane 3 : 1 Dedina