Futsal liga Vojvodine Kraljevićevo sezonu otvorilo pobedom

U duelu protiv gostiju iz Kule od prvog minuta domaći igrači Kraljevićeva iz Kačareva imali su više od igre i na kraju zasluženo slavili. Gosti su prvi poveli golom M.Bogićevića, ali je posle samo dva minuta kapiten Goran Stojanovski se majstorski oslobodio svog čuvara i zatresao mrežu sa desetak metara. Vođstvo domaćem timu doneo je prelepim golom Trajčevski njegov šut golman Bijekić je pogledom ispratio. U drugom poluvremenu dobra igra pulena trenera Aćima Miljanovića koji su stvarali prilike i postizali pogotke da bi pet minuta pre kraja meča Kačarevci su imali prednost 8:1. Gosti se nisu predavali uspeli su da kazne opuštenost domaćih igrača i postignu pet golova i da izbegnu visok poraz.

Utakmica Futsal liga Vojvodine 1 kolo Kraljevićevo - Hajduk 8:6 (2:1)

Kačarevo. Hala Kačarevo. Gledalaca: 100. Sudije: Branko Grmuša (Petrovaradin) i Dragan Milanović (Pančevo). Strelci: 0:1 M.Bogićević u 7, 1:1 Stojanovski u 9, 2:1 Trajčevski u 12, 3:1 Trajčevski u 26 iz penala, 4:1 Karanfilovski u 28, 5:1 Zlatković u 29, 6:1 Zlatković u 31, 7:1 Petković u 4, 8:1 Majkić u 35, 8:2 Slijepčević u 36, 8:3 M.Bogićević u 38, 8:4 M.Bogićević u 39, 8:5 Slijepčević u 39, 8:6 Isakov u 39 minuti. Nagomilavanje prekršaja: Kraljevićevo 3 (1-2), Hajduk 6 (4-2). Žuti kartoni: Zlatković, Anđelović (Kraljevićevo), Crveni karton: L.Bogićević u 23 minuti (Hajduk).

Kraljevićevo:GEORGIJEVSKI, PETKOVIĆ, TRAJČEVSKI, ANĐELOVIĆ, STOJANOVSKI, Karanfilovski, Mikita, Zlatković, Majkić, Anđelković.

Hajduk:BIJEKIĆ, L.BOGIĆEVIĆ, M.BOGIĆEVIĆ, PATKOVIĆ, SLIJEPČEVIĆ, Novakov, Opačić, Isakov, Jašović, Olujić.

Igrač utakmice:Trajčevski.