Remi Hajduka i Veleža

Fudbaleri mostarskog Veleža remizirali su u prijateljskoj utakmici protiv splitskog Hajduka na Poljudu, a konačan rezultat je bio 1:1.

Hajduk je imao nekoliko ozbiljnih prilika u prvom dijelu preko Livaje, Biuka i Mlakara, no nije ih iskoristio da bi se Rođeni potom oslobodili pritiska i zaprijetili preko Dejanovića i Zajmovića, no promjene rezultata nije bilo, te se na poluvrijeme otišlo pri rezultatu 0:0.

U nastavku ista slika. Hajduk prijeti, Velež odolijeva, no sve do 59. minute susreta kada su Lukas Grgić i Marko Livaja odigrali odličan dupli pas, a drugonavedeni je doveo Splićane u vodstvo.

Tu nije bio kraj uzbuđenjima na današnjem susretu budući da je poravnanje rezultata gostima i konačan rezultat postavio Omar Pršeš nakon kombinacije sa Armanom Džankovićem.

Hajduk - Velež 1:1 (Livaja 59'; Pršeš 89')