24.09.2012 S.Blagojević

PROL: Jovan Kursula - Jastrebac 4:3

Gosti iz Šiljegovca bolje su otvorili derbi. Već u 20 minutu Popović je igrao rukom u svom šesnaestercu a Dimtrijević je doveo goste u vođstvo, u 32 minutu Vladan Lazarević trese mrežu domaćih za 0: 2 i Varvarinci kao da tek tada shvataju da je poraz na vidiku. , kreću u ofanzivu pa najpre Milojević u 37 minutu smanjuje na 1: 2 da bi Popović glavom majstorski u 40 minutu posle odličnog centaršuta sa desne strane poravnao na 2: 2. Početak drugog poluvremena ponovo je pripao četi Ivana Mitića, varvarinci najpre preko prvog strelca Arsića u 50 minutu vode sa 3: 2 da bi danas najbolji pojedinac meča Predrag Milojević u 70 minutu svojim drugim golom rešio utakmicu, konačnih 4: 3 postavio je iskusni Perić ali je to bilo dovoljno samo za častan poraz gostiju. Strelci: 0:1Dimitrijević iz KU u 20, 0: 2 Vladan Lazarević u 32, 1: 2 Milojević u 37, 2: 2 Popović u 40, 3: 2 Arsić u 50, 4: 2 Milojević u 70, 4: 3Perić u 76 minutu. Stadion Temnića u Varvarine, gledalaca 150. Sudija Vladica Tomić (Aleksandrovac) 7. Opomenuti igrači: Mihajlović i Antić (J. Kursula), Zoran Milošević, Marko Milošević i Zdravković (Jastrebac). Igrač utakmicr: Predrag Milojević (Jovan Kursula). JOVAN KURSULA: Lazić 6, Boškovac 7 (Budimčić 7), Nikola Savić 6, 5, Savović 6, 5, Popović 7, Tomić 6, 5, Arsić 6, 5, Antić 7, Mihajlović 7, Milojević 7, 5, Marjanović 6, 5. JASTREBAC: Smiljković 6, Milićević 6, 5, Marko Milošević 6, Grujić 6, 5, Vukadinović 6, Dimitrijević 7, Zdravković 6, Filipović 6, Zoran Milošević 6 (Kostić 6), Perić 7, Vladan Lazarević 6, 5.

JEDINSTVO 1936 - TRUDBENIK(Stalać) 2:1

Strelci:0:1 Lazarević u 2,1:1 Savić u 8,2:1 Maksimović u 79 minutu. Stadion Jedinstva na starom aerodromu,gledalaca 100.Sudija Predrag Milićević (Trstenik) 7.Opomenuti igrači:Đurković i Gašić (Jedinstvo) i Gajić,Milojević i Aksentijević(Trudbenik). Igrač utakmice: Nemanja Maksimović (Jedinstvo 1936). JEDINSTVO 1936: Zrnzević 6,5,Živić 5,Đokić 6,Džopalić 6,5,Gašić 6,Ivanović 6,5,Tufegdžić 6,5,Savić 7,Maksimović 7,Milenković 8,Đurković 7. TRUDBENIK:Nešić 5,Ađanin 5(Tomašević-),Miloš Stanojević 6,5,Vukadinović 6,Stojković 6,5,Ivković 5,Aksentijević 5,Lazarević 5,5,Gajić-(Milojević 5,5),Darko Stanojević 5(Zoran Nagulić 6).

Ni u svom trećem pokušaju ekipa Trudbenika nije uspela da donese bodove sa gostujućeg terena,i pored ranog vođstva preko Lazarevića u 2 minutu domaći su preokrenuli i odneli pobedu iako su imali samo 11 igrača i igrali bez rezerve to nije bilo dovoljno favorizovanim Stalaćanima da ne dožive poraz u ovoj utakmici u kojoj su Lazarević,Milojević i Darko Stanojević opet bili misteri ptomaćaja.

FUD 2 : 2 Šanac
Jastrebac 3 : 2 Poljoprivrednik
Jasika 2 : 3 Gradina
Trudbenik 3 : 0 Sloga (Ć)
Jedinstvo 1936 6 : 1 Blagotin
Mladost 3 : 0 Naupare
Jovan Kursula 7 : 4 Sloga (D)