Petarda "pod Kruškom"

Detalj sa meča - foto: Jovica Mladenović

Kušiljevci ponovo silni u 3. kolu Zone "Zapad" protiv ekipe Gradine iz Pejovca, nakon teškog poraza u prošlom kolu u Trsteniku od 4-0. Ekipa iz Kušiljeva je ponovo bila dominantna na svom terenu i zasluzeno pobedila 5-0 (1-0). Domaćin je od starta krenuo sa dva mlada igrača po bokovima a to su Anđelković i Đurdjević i konstantno je vršio pritisak na protivničku ekipu, prvih 45 min, malo su potcenili protivnika i rezultat je bio samo 1-0 jer se gost organizovano branio i bunker je probio Aleksandar Ristić.

U drugom poluvremenu domaćin je dodao gas i ulaskom iskusnog Milana Nikolića dodatno pojačao vezni red i golovi su padali redom, kao na tacni, tako što je prvo štoper Đorđe Kostić u 61. minutu povisio na 2-0, zatim bonus igrač Anđelković glavom sa 11 m matira protivničkog golmana nakon centaršuta takođe mladog igrača koji je isto bonus Đurjević u 72. minutu. Trener domaćih dodatno je osvežio ekipu ubacivanjem novih igrača kako bi još više napao protivnika i već u 80. minutu Aleksandar Ristić postiže gol za 4-0, a kada su svi mislili da je kraj utakmice mladi Aritonović u 90. minutu postiže konačnih 5-0.

Nakon 3 kola, Kušiljevo ima 2 pobede kući i poraz na strani, a u 4. kolu gostuje neugodnoj ekipi Sloge iz Despotovca.