Nova pobjeda Noriča, spektakularna završnica u Velsu

Fudbaleri Noriča nastavili su sa sjajnim igrama. Oni su u 35. kolu Čempionšipa savladali Luton sa 3-0.

Norič je dobro otvorio meč. Bolju igru krunisali su golom u 12. minutu. Kantvel je asistirao a Temu Puki postigao novi pogodak. U završnici prvog poluvremena Finac je pogodio još  jednom za 2-0. U nastavku, Kantvel je pogodio za konačnih 3-0.

Svonsi i Midlzbro odigrali su spektakularnu završnicu u kooj je Svonsi došao do pobjede.Svonsi je bio bolji rival u prvom poluvremenu ali nisu imali previše pravih prilika. Ipak, u 42. minuti poveli su sa 1-0 a strijelac je bio Aju. U prvoj minuti nadoknade, Morsi je pogodio za 1-1. Djelovalo je da će ostati neriješeno. Međutim, u petoj minuti nadoknade, Aju iz penala pogodio za pobjedu svog tima.

U prvom meču dana, Votford je sa 1-0 savladao Notingem. Strijelac jedinog gola bio je Masina.