Novi lak "zalogaj"

Momenat sa utakmice Bečej - Goč

Posle samo 18 sati od utakmice sa Kikinđanima, Bečejci su ponovo skočili u vodu i lako savladali goste iz Vrnjačke banje. U prvoj je bilo 20:6, a u drugoj 12:4, što na najbolji način potvrđuje da je razlika u kvalitetu očigledna.

Izabranici Gorana Krstonošića su dobro otvorili utakmicu u napadu, a sigurna igra u odbrani omogućila im je ubedljivo vođstvo (7:0) na poluvremenu. Gosti su prvi put zatresli mrežu u 17. minutu sa igračem više, kasnije su realizovali dva peterca, a jedini gol iz „čiste igre“ postigli su osam sekundi pre poslednjeg zvuka sirene. Odavno kapiten Bečejaca Nikola Jović nije bio pucački tako raspoložen, jer je posle pet golova ŽAK-u, smestio tri lopte u mreži Goča. Da golman gostiju Đorđe Petrovićnije bio raspoložen, između ostalog odbranio je i peterac mladom Sirotanoviću, momci Igora Gočanina bi doživeli ubedljiviji poraz.

Bečej - Goč   12:4  (3:0, 4:0, 1:3, 4:1)

Bečej: Plivalište zatvorenog bazena OSC „Đorđe Predin Badža“. Bez gledalaca: Sudije: Đerđ Bačanji (Novi Sad) i Gabor Buranj (Senta). Igrač više: Bečej 11(4), Goč 4(1). Peterci: Bečej 1(0), Goč 2(2).

Bečej: Bušić (4 odbrane), U. Kovačev 2, Ivković, Jarić 2, Dobožanov 1, Pantić 1, Kuprešak 1, Velimirov 1, F. Kovačev, Bošković, Jović 3, Korovljev 1, Antanasov (4 odbrane), Sirotanović.

Goč: Petrović (10 odbrana), Marić, Punoševac, Knežević, Milojević, Bogdanović 1, Vujović, Milanović 1, Mićović, Novaković 2(2).