Posle poraza u prvom kolu treća uzastopna pobeda FK Kamenorezac

utakmica 4 kola Druge rasinske okružne lige u Dublju FK Kamenorezac 76 FK Stari Trstenik

U okviru 4 prvenstvenog kola Druge Rasinske okružne lige u Dublju su se sastali stari rivali domaći FK Kamenorezac 76 i gostujući FK Stari Trstenik iz istoimenog mesta.Prikazana igra tokom celeog susreta bila je u okviru nižeg ranga,jedni i drugi su imali šanse ali ipak su domaći bili za nijansu bolji tim i pobedili rezultatom 2:0,poluvreme 1:0.Kapiten dubljana Nikola Pecić postigao je za domaće pogodak u 12 minutu i sa ovim rezultatom završeno je prvo poluvreme.U drugom delu oprezna igra fudbalera Kamenorezca,nadmudrivanje i u 65 minutu konačan rezultat utakmice 2:0 postavlja lepim pogodkom gotovo iz mrtvog ugla Đorđe Andrijašević.Publika je nagrađivala tokom utakmice lepe poteze jednih i drugih,a posebno na samom kraju beležimo inzvanrednu odbranu golmana gostiju dr Nikole Veškovca,na gol je šutirao snažno i precizno Slavko Srejić koji je ušao u igru u drugom delu susreta.Suđenje je bilo dobro i nepristrasno od strane glavnog sudije Miloša Nedeljkovića,kome su pomagali Živadin Nikolić i Miloš Bulatović.Dužnost delegata profesionalno je odradio Aleksandar Vuković.Fudbaleri Kamenorezca 76 igrali su danas u novim dresovima darodavaca firme ’’Nevski'' iz Beograda i firme posredstvom Miluna Rankovića nekada standardnog fudbalera dubljanskog kluba i vlasnika firme ‚‚Elektro lune u Štulcu.U narednom 5 kolu FK Kamenorezac gostuje u Donjem Stupnju kod ekipe FK Rubin.

Garevina 4 : 1 Vinogradar
Jezero 5 : 4 Polet 57
Borac 1 : 1 14. Oktobar
Rubin 4 : 2 Župski biseri
Stari Trstenik 3 : 0 Omladinac (U)
Gradac 2 : 2 Poljoprivrednik
Beli Orlovi 2 : 3 Velika Drenova