Borski "crno-beli" savladali "Kamarate" 1:3

Fudbaleri Bora minulog vikenda savladali tim „Rudar“ na gostujućem terenu 1:3 u 22.kolu Okružne lige Bor. „Kamarati“ su prvi deo susreta odigrali besprekorno pred domaćim navijačima. Na terenu „zeleni“ su igrali sitan vez, a u 32 minutu postigli vodeći pogodak preko Nenada Đorđevića 1:0. Sa tim rezultatom se i otišlo na odmor. Nastavak igre doneo je dosta uzbuđenja pred oba gola. Borski „crno-beli“ nakon poluvremena i saveta trenera Rajka Mitića u drugom poluvremenu napadali su gol Ivkovića što nije bio slučaj u prvih 45 minuta susreta. Nakon dobrog solo prodora Stanojevića po levoj strani terena i loše odbrane Bikovića igrač Bora je neometano šutirao sa oko šest metara, iskosa Ivkovićevog gola i rezultat poravnao na 1:1. Usledili su brojni napadi Borana a mreža „Kamarata“ mirovala je sve do 70 minuta kada je borske „crno-bele“ u vođstvo doneo Cokić 1:2. Tačku na ovaj borski fudbalski derbi Okružne lige stavio je Stamenkovski pet minuta pred kraj utakmice postigavši i treći pogodak za svoj tim. Fudbaleri Bora ostali su na čelu tabele sa 59 osvojeni prvenstvenih bodova i utakmicom više u odnosu na drugoplasirani tim Brestovca koji ima devet bodova manje. „Rudar“ je na trećem mestu sa 42 osvojena boda kao i tim „Brodoremonta“ iz Kladova. U 23.kolu Okružne lige Bor fudbaleri „Rudara“ dočekaće tim „Poreča“ iz Donjeg Milanovca. Borski „crno-beli“ gostuju u Kladovu timu „Brodoremonta“, a Brestovac će ugostiti ekipu Krivelja.

Sloga 3 : 1 Brodoremont
Rudar 3 : 1 Brestovac
Zlot 3 : 0 Rudna Glava
Rajac 1 : 0 Ključ
Nemetali 7 : 2 Radnički
Poreč 2 : 1 Branik
Bor 2 : 1 Krivelj