03.04.2012 S. Blagojević

Rasinski okrug: Jastrebac - Bošnjane 2:2, Trudbenik - Jovan kursula 1:0

Bošnjanci su propustili priliku da se pobedom u Šiljegovcu učvrste na čelnoj poziciji Prve lige Rasinskog okruga. Iako su već u 5 minutu gubili pošto je gl sudija utakmice Milan Nikolić svirao jedanaesterac za domaćine koji je on samo video, . Bošnjanci su se brzo trgli i preko savovića evro golom sa 20 metara iz voleja izjednačili a potom poluvreme rešili vođstvom pošto je Lazić u 44 minutu matirao danas slabog golmana Krnetu. Nastavak je doneo ravnopravnu

igru, a u 8o minutu sevnuo je izvanredni šut Perića sa nekih 22, 3 metra za konačnih 2: 2. Trgli su se tada Bošnjanci i preko Jelići Đorđevića propustili prilike za pobedu ali je na kraju ostalo ipak bez pobednika. Na slici predsednik Bošnjana Goran Davidović i trener Blagojević vidno nezadovoljni suđenjem.

Strelci: 1: 0 Dimitrijević u 5 iz KU, , 1: 1 Savović u 28, 1: 2 Lazić u 44, 2: 2 Perić u 80 minutu. Igralište Jasarebca u Velikom Šiljegovcu. Gledalaca 100. Sudija Milan Nikolić (kruševac 6, 5). Opomenuti igrači: Milićević (Jastrebac) i Savović ( Bošnjane). Igrać utakmice: Branimir Dimitrijević (Jasatrebac).

Jastrebac: Krneta 6, Petrović 6, Zoran Milošević 6, 5, Grujić 7, Marko Milošević 6, Dimitrijebić 7, 5, Đurđević 6, 5, Filipović 6, 5, Kostić 6, 5, Milićević 7, Perić 7, 5.
Bošnjane: Marković 6, Simonović 6, Milošević 5, 5 (Popović 6, 5), Milenović 6, 5, Pešić 7, 5, Davidović 7, Lazić 6, 5, Tomić 7, Đorđević 7 (Petronijević-), Jelić 6, Savović 7, 5

TRUDBENIK- JOVAN KURSULA 1:0

Slab fudbal viđen je u lokalnom drbiju. Utakmicu je odlučio danas solidni Joksimović koji je solo akcijom po desnoj strani ušao u šesnaesterac Varvarinaca i iskosa sa nekih desetak metar a savladao Lazića. Ipak utakmicu je obeležila teška povreda domaćeg igrača Srđana Filipovića u 10 minutu. Naime posle sudara sa Gostujućim igračem Jankom Radojevićem ovaj je ostao da leži na travi bez svesti. Brzom intervencijom lekarsle službe slobodno se može reći da je ovom momku spašen život. Kolima hitne pomoći prebačen je na odeljenje intezivne nege Kruševačke bolnice gde se i sada nalazi. Do završetka utakmice i gosti domaći su imali po neku šansu ali je sve ostalo u senci zabrinutosti za mladog Filipovića.

Strelci: 1: 0 Joksimović u 25 minutu. Igralište Trudbenika u Stalaću, gledalaca 200. Sudija Marko Đorđević ( Kruševac) 7. Opomenuti igrači: Bojan Nagulić, Joksimović i Barezi (Trudbenik) i Radojević (J. Kursula). Igrač utakmice: Joksimović (Trudbenik).

Trudbenik: Nešić 7, 5, Darko Stanojević 7, 5, Filipović- (Bojan Nagulić 7), Jovanović 7, Barezi 7, 5, Ivković 7, Simić 7 (Todorović -), Aksentijević 7, 5, Lazarević 7 (Miloš Stanojević 7, 5), Joksimović 8, Milojević 7.
JOVAN KURSULA: Lazić 6, 5, Miletić 6, Savić 6, Simić 7, Pavlović 6, 5, , Krstić 7, Budimčić n6, Ivanović 5, 5, Radojević 6, Milojević 6, 5, Radaković 6.

Dedina 2 : 4 Poljoprivrednik
Jovan Kursula 4 : 4 Jasika
Bošnjane 6 : 1 Naupare
Trajal 5 : 2 Blagotin
Donji Kopaonik 1 : 5 Trudbenik
Sloga 3 : 0 Jastrebac