Remi "plavo-belih" u Velikim Crljenima

Igrači OFK Beograda remizirali su u Velikim Crljenima kraj termoelektrane "Kolubara A" rezultatom 1-1, a strelac za Beograd bio je Veličković. Po oblačnom, hladnom i vetrovitom vremenu koje se kasnije razvilo u kišu, OFK Beograd je na poluvremenu vodio sa 1-0, bio bolji takmac u prvih 45 minuta, ali je u nastavku prikazao znatno lošiju partiju, primio pogodak, tako da je krajnji rezultat realan.

I na ovoj utakmici "plavo-beli" su bili desetkovani jer su igrali bez nekoliko veoma bitnih igrača za tim. U protokolu nije bilo Lazovića, Milovanovića, Kukoljca i Lepovića.

Najbolje šanse u prvom periodu igre "plavo-beli"  su imali preko Iva koji je dobio šansu da predvodi napad od samog početka utakmice. Domaći igrači su jedan od tih pokušaja plavokosog ofanzivca neutralisali tek blizu gol-linije.

U 34. minutu Veličković konačno kruniše pogotkom dobru igru "plavo-belih" kada nakon kontre, u duelu jedan na jedan, uspeva da matira domaćeg golmana Grčića.

U drugom poluvremenu domaćin samo nakon tri minuta igre preko Mitrovića postiže izjednačujući pogodok i postavlja konačan rezultat. Imali su domaći još nekoliko izglednih prilika, ali mreže su do kraja utakmice ostale mirne.

Radnički (O) 1 : 0 Radnički (NB)
Lokomotiva 1 : 2 OFK Mladenovac
Zvezdara 2 : 1 BSK Borča
Brodarac 1 : 2 Jedinstvo
IMT 4 : 1 Sremčica
Stepojevac Vaga 1 : 1 Crvena zvezda
TEK Sloga 1 : 1 OFK Beograd
Teleoptik 2 : 1 GSP Polet Dorćol