Nove medlje za džudiste Goča

Teodora Đorđević na pobedničkom postolju

Na Međunarodnom  džudo turniru ‚‚Kup Župa 2019'' u Aleksandrovcu,učestvovalo je 181 džudista iz 24 kluba među kojima je bio i Grčki džudo klub Katerina.

Veljko Bulatović nije imao sportske sreće pa je u kategoriji do 55kg među mlađim pionirima osvojio sedmo mesto. Izuzetne rezultate u poslednje vreme postiže Teodora Đorđević ona je u kategoriji +56kg osvojila novu zlatnu medalju među mlađim pionirkama. Uz saglasnost roditelja i kluba pravo nastupa imale su i kadetkinje u konkurenciji juniorki. Anita Radulović je u kategoriji do 52kg osvojila srebrnu medalju, a njena klubska drugarica u istoj kategoriji Tijana Pljevaljčić osvojila je bronzanu medalju, rekao nam je sa zadovoljstvom trener i predsednik Džudo kluba Goč iz Vrnjačke Banje Zoran Stamenić.