XS
SM
MD
LG

Vesti iz FSB

foto H.D.Vujanović

Žreb takmičarskih brojeva za lige mlađih kategorija FS Beograda za prvenstvenu sezonu 2019/2020 održaće se u ponedeljak 12. avgusta 2019. godine u PRES CENTRU FSB (Deligradska 27/III).

S obzirom na to da ima veliki broj klubova i takmičenja određeni su sledeći termini za sastanke na kojima će biti izvučeni i dodeljeni takmičarski brojevi po ligama (po Bergeru) za predstojeću prvenstvenu sezonu 2019/2020:

PRVE LIGE (omladinci, kadeti, pioniri i petlići) u 13:00 časova;

DRUGE I OSTALE LIGE (omladinci, kadeti, pioniri i petlići) u 14:30 časova;

Napominjemo da će za pojedine lige žreb biti dirigovan iz razloga koordinacije i usklađivanja termina kako bi se takmičenje odvijalo po najpovoljnijim uslovima za klubove koji imaju veći broj ekipa u svim uzrastima u ligama mlađih kategorija FSB.

Takmičarski organi za lige mlađih kategorija Fudbalskog saveza Beograda pozivaju predstavnike svih klubova koji učestvuju u ovim ligama da obavezno budu prisustni na žrebanju i pripreme se za to.

Sastanak za klubove koji će se takmičiti u Razvojnoj ligi FSS na teritroiji FSB za devojčice (U-15) biće održan krajem avgusta meseca. Ukoliko neki klubovi imaju mogućnosti da se takmiče u ovoj ligi, odnosno imaju žensku sekciju ili najmanje petnaest registrovanih devojčica uzrasta od 13-15 godina starosti, mogu se prijaviti za učešće do 29. avgusta 2019. godine.


Brodarac 2 4 : 0 Omladinac
DIF 2 : 2 Lokomotiva
Radnički (NB) 1 : 1 Sinđelić
Kolubara 2 : 1 IM Rakovica
Studentski Grad 1 : 4 Radničkin (O)
011 1 : 5 Grafičar
Zemun 0 : 1 IMT
BSK Borča 6 : 1 Bežanija
Tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Grafičar 23 18 2 3 56
2 Zemun 23 17 3 3 54
3 Radnički (NB) 23 17 3 3 54
4 BSK Borča 23 11 6 6 39
5 IMT 23 10 6 7 36
6 Sinđelić 23 8 11 4 35
7 DIF 23 10 4 9 34
8 Bežanija 23 10 2 11 32
9 Lokomotiva 22 8 7 7 31
10 Brodarac 2 23 9 2 12 29
11 Studentski Grad 23 8 4 11 28
12 Radničkin (O) 21 8 4 9 28
13 Kolubara 23 5 5 13 20
14 011 23 4 6 13 18
15 Omladinac 22 3 5 14 14
16 IM Rakovica 23 0 2 21 2