Krajinović srušio Vavrinku nakon nestvarnog preokreta

Srpski teniser Filip Krajinović napravio je veliki preokret protiv Stena Vavrinke te se plasirao u treće kolo Majamija.

Vavrinka je sjajno otvorio susret. Poveo je sa 4-1 i imao je tri brejk lopte na servis Filipa. Ipak, Filip se izvukao i vratio u igru te je izjednačio na 4-4. Ipak, u završnici prvog seta Krajinović puca pod pritiskom i Vavrinka dobija prvi set sa 7-5.

U drugom setu Filip je bio odlučan da odigra bolje. Igrao je bolje od starta i u trećem gemu napravio je brejk. No nije Filip tu stao. Nastavio je sa sjajnom igrom te je u sedmom gemu napravio novi brejk. Svoj servis je sačuvao i sa 6-2 dobio je drugi set.

U trećem setu viđena je velika borba. U četvrtom gemu viđen je prvi brejk a napravio ga je Vavrinka. Međutim, već u narednom gemu Filip je vratio brejk. Do kraja seta viđena je velika borba. I jedan i drugi su imali svoje šanse ali je set otišao u taj brejk. Vavrinka je u taj brejku imao 5-2 i dva servisa. Međutim, Filip je vezao pet poena i velikim preokretom došao do velike pobjede.